Има ли някой Извлечение от Diploterys Cabrerana ( Chaliponga) успешен ?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Планирам да извлека N,N-DMT, 5Meo-DMT от Chaliponga, каква техника трябва да използвам? Преди киселинна/основна екстракция растителният материал в този случай се разбърква в листата и след това цялото нещо се смесва 3 пъти в разредена солна киселина, след което се вари и филтрира, като се използва натриев хидроксид като основа и DCM или хлороформ като разтворител. Въпросът ми е кой е имал опит с извличането на това растение и дали в момента все още има Psychotira Viridis и Virola Theiodora там? Ще сме благодарни за идеи и по отношение на разтворителя.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ами аз имам доста солиден опит в химията на природните съединения и въпреки че съм лицензиран биолог/биохимик, растенията, с които искате да работите, не се срещат в моя географски район, така че нямам опит, но мога да ви кажа да бъдете много внимателни с температурата, тъй като там бяха направени повечето от моите грешки (поне по отношение на триптамините). Също така киселинната хидролиза е опасност, докато тези съединения са доста устойчиви на основи и не се хидролизират лесно, при положение че топлината е под 50С.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
На първо място, много ви благодаря, че някой с познания се е включил в цялата работа. Аз вече обърках първата си партида...! Мисля, че както току-що описахте, температурата е била много висока при варенето. 85 С... Направих стандартна киселинно-основна екстракция с DCM като разтворител. От 50 г останаха 25 мг N.N - DMT. Може би имате друг вариант за мен, който обещава по-голям добив?
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Ето един анализ от настоящия ми

Дипломатически заряд на Кабрерана.

Произход: : Лорето, Перу
Резултати:
DMT 0,23 %
NMT 0,06 %
DMT N-оксид 0,03 %
Буфотенин 0,004%
2-MTHBC 0,001%
 
Top