Question Знае ли някой как най-добре да се пренасят наркотици през границата

70099007

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Знае ли някой как най-добре да се пренасят наркотици през границата и знае ли някой как да се ликвидират наркотиците за по-добро транспортиране
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Това зависи от това колко далеч сте от границата. Ако е <10 км, тогава вземете някои уроци от ХАМАС - направете захарна ракета и я изстреляйте под ъгъл 45 градуса към крайната точка. Не забравяй да прикрепиш някакъв GPS маяк към джоба на дрогата си. По-добре направете някакво предварително проучване на близката територия, за да няма ракетни системи земя-въздух на това място.
Успех и моля, дайте ни обратна връзка за вашия успех или новина за това коя държава трябва редовно да проверяваме.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Със сигурност зависи от границата и теглото, но са ми казвали, че наистина правят изключителни подобрения с дискретни дронове и подобни технологии. Техниката предлага толкова много предимства, както и недостатъци, и вероятно не са достъпни или постижими за всеки и навсякъде, но едно нещо, което техниката предлага, е възможността да преместиш нещо от доста голямо разстояние, без всъщност да го притежаваш. Добре организираният екип от двете страни може да постигне големи неща.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Мисля, че кокаинът е добър залог. Всяко растение, което не можете да отгледате на място, е това, на което бих заложил. Предполагам, че зависи най-вече от това с какво се занимават клиентите ви
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Лодки за ски джет до континента
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Вмъкване в тялото на животно, например овца или крава.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Може би да пуснете дрон?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
Мисля, че можеш просто да сложиш течност в термобутилката и да я вземеш със себе си (или да я оставиш някъде във влака, автобуса или др.) Не знам коя граница пресичаш, но с въздушен транспорт няма да е възможно, защото не можеш да вземеш повече от 50 мл течност в самолета...
 
Top