Получаването на много големи кристали по време на метакристализация показва ли признаци на по-малко чист продукт?

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Спазвах следното ръководство: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/

и прочетох следното: Парадоксално е, че мръсният метамфетамин кристализира по-добре от чистия, защото кристалите бързо се разрастват около частица примес, образувайки хубави големи, твърди кристали.

Прилагам 3 изображения. Две от тях са снимки, които сме направили сами на нашите експериментални партиди и които показват по-малки по-ясни парченца, които сме кристализирали, използвайки метода от горния линк, а другата снимка е снимка, която съм взел от интернет (черната ръкавица) като пример за много големи парченца, с големината на ръка.

Въз основа на тези инструкции за кристализация, ако получите парченца, които са толкова големи, колкото парченцата на снимката с черната ръкавица, означава ли това, че продуктът ви е нечист? Лесно ли е да се разбере, че нашите партиди са с по-висока чистота от тази от снимките?
 

Attachments

  • Gag9QHpCZl.jpg
    Gag9QHpCZl.jpg
    123 KB · Views: 39
  • 73A1tmSUYL.jpeg
    73A1tmSUYL.jpeg
    115.4 KB · Views: 31
  • Zyu0gt61EO.png
    Zyu0gt61EO.png
    220.8 KB · Views: 30

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Не съм най-опитният с лед, но този с черната ръкавица дори не ми прилича на метамфетамин (аз знам, че това е просто гаден лед, но ми напомня на голямо парче кварц или нещо подобно). някои от вашите парчета са по-големи от другите, които съм виждал, но няма за какво да се тревожите. тези на първата снимка изглеждат страхотно! според мен изглеждат чисти, но бих потърсил второ мнение.

Бих се доверила повече на тях, отколкото на наистина малки парченца ^^;
обмислял ли си да продаваш във форума?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
това означава, че те са имали много свободно пространство за растеж. голям съд за кристализация.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ето какво е, ако сте направили метамфетамина, това няма да е вярно, но ако сте го купили някъде... да, това не е метамфетамин... е, имам предвид снимката с черната ръкавица, това не е метамфетамин
 
Top