Удоволствия от аптеката

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Харесвате ли дрогериите? Всички обичат аптеките, защото в тях могат да се купят лекарства, които могат да излекуват раните ни и да излекуват болестите ни.
Но много от нас знаят също, че някои лекарства от аптеките могат не само да лекуват тялото, но и да доставят удоволствие в буквалния смисъл на думата!

Преди повече от 500 години Парацелз, най-великият швейцарски лекар, алхимик и естествоизпитател, казва:
"Alle Dinge sind Gift, und nichts ist ohne Gift, allein die Dosis macht dass ein Ding kein Gift ist"
Което може да се преведе от немски език като "Всичко е отрова и нищо не е отрова. Само дозата прави отровата отровна."
Въвеждането на химически лекарства в медицината е насърчавано от Парацелз. В резултат на това той е смятан за един от основателите на съвременната наука. Още тогава той разбира, че от лекарството до отровата има една крачка. Точно както е една крачка от терапевтично лекарство до пълноценно опиянение. Само правилната доза определя ефекта.

В този раздел ще обсъдим най-популярните лекарства от аптеката, които можете да получите в различни държави. Някои лекарства се продават на практика готови за употреба: купете ги и ги използвайте. Други лекарства съдържат малки количества от активната съставка, така че трябва да ядете или пиете големи количества, за да получите желания ефект. Това неминуемо ще окаже сериозно въздействие върху организма. В повечето случаи отрицателните странични ефекти ще надвишат пътуването с лекарството.
За съжаление повечето аптеки продават тези лекарства в тази смесена форма: фармацевтичните компании знаят също толкова добре, колкото и ние, възможностите и състава на своите лекарства, затова се опитват по един или друг начин да направят тези лекарства по-малко привлекателни за зависимите.

В този раздел е разгледано как да избегнете страничните ефекти и как да намалите излагането си на въздействието на лекарствата, които купувате от аптеката.
Ще обсъдим и как да извлечем активната съставка от желания аптечен продукт с помощта на импровизирани средства.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Аз съм голям фен на DXM, това е такъв прекрасен, топъл наркотик с голяма гъвкавост, като се имат предвид различните плато, а последействието е страхотно. Можете да избегнете повечето проблеми, свързани със стомаха, като купувате продукти, специално направени без захарите, присъстващи в повечето продукти, съдържащи само DXM.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Наскоро се сдобих с редкия морфиев сулфат, а също и с трапентадола (Палексия), който може да се комбинира с оксикодон за засилване на ефекта на оксикодона (не е за начинаещи), радвам се, че ги имам, но е толкова трудно да ги дам на някого, знаейки потенциалния му смъртоносен ефект само с малки дози.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Какво е мнението на всички за метилфенидата? Не изглежда да е много търсен тук, но когато го видя в даркнет, цените са луди
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Обичам mph. обичам стимуланти като цяло, но mph и амфетаминът са ми любими ^_^ focalin е най-добрата марка imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Работя върху китайски ъгъл към 4F-MPH
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Отдавна се каня да опитам да купя чист метилфенидат и да видя дали хората го харесват. Наркоманите тук плащат абсурдни суми за риталин и особено за риталин УНО. Изглежда, че е по-безопасно да се смърка или IV прах, отколкото тези проклети камъчета за освобождаване на време.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
А и винаги съм искал да опитам да го направя свободна база. Очевидно крекът на риталина е доста добър. :p
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ако желаете, ще се радвам да получите образец ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Бил съм в библиотеката бюрото ми цял ден също храна сода вода с мен бях много ефективен, но сънлив работа сега. 4F-MPH често са лоши партиди sub-MPH, но има фабрики в Китай, които го правят напълно правилно[sic], така че тогава е супер-MPH. Но все пак имам перманентна толерантност към риталина и в началото беше още по-слаб АМФ, така че обичам метамфетамините поне в сънищата си. Тъканите в Китай правят много 4ММК -така че го потърсете в справочниците и после питайте всички продавачи за вашите нарци. Мнозина имат 2FDCK, PVs, MDMA, GHB, Noids(-ACA:s е китайско собствено изобретение indo[zo]les),
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
В аптеките, около които съм, всичко е доста заключено. Ще ви кажа, че една доза кратом има усещане, подобно на опиат. Фенибутът се усеща много подобно на бензо. Просто не забравяйте да правите почивка, защото толерантността се натрупва бързо
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Червеният кратом (евтин прах, но трябва да се екстрахира до 10-100 пъти) е равностоен по клас на Canniabis Indica Hasch Downer. Жълтият (златен) е малко по-висок, но предимно по-нисък, а зеленият кратом е малко по-нисък, но предимно по-висок. Белият кратом в най-добрия случай е равен на Canniabis Sativa 'Creen Crack' Upper. SuperRed Kratom е HydroxyMitragynin (може да се купи) като 17 пъти по-силен от пероралния морфин.
 
Top