Суха скоростна паста

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
как да изсушаваме
Амфетамини
скорост в пастата?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Просто отстранете течността от скоростната паста и я поставете в петриево блюдо, и я поставете на място, където грее слънце
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Искам да изсуша 400 грама!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
След това поставете върху чиния.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Първо изплакнете мръсотията с един литър ацетон, по-добре 2 литра, след това филтрирайте и разтворете филтрата в топла вода.
Измерете рН, стойността трябва да е леко кисела, ако не е, добавете капка солна киселина. Всичко, което не се е разтворило във водата, може да се филтрира и да се изхвърли.
След това промиваме цялото нещо 3 пъти с петролен етер и го изхвърляме.
След това добавяме NaOH, докато pH>13. Горната маслена фаза е амфе фребас. Отделяме я и промиваме долната фаза 3 пъти с петролен етер, изхвърляме екстрактите и фрибазата заедно, добавяме MgSO4, докато спре да се слепва, и я поставяме във фризера за 4 часа.
След това филтрираме MgSo4 и оставяме петролния етер да се изпари на въздуха, изплакваме останалата свободна база с ацетон в бехерова чаша, приготвяме разтвор на H2SO4:IPA в съотношение 1:5 и го добавяме на капки към бехеровата чаша, докато pH стане между 6 и 7.
Филтрираме утаения Амфе сулфат и оставяме ацетона да се изпари. Може да претеглите това и да се ядосате как отново са ви прецакали, но няма друг начин да консумирате пастообразната гадост.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Това е добра препоръка. За съжаление кофеинът ще бъде там след А/Б екстракцията. Чел съм, че можете да отделите кофеина от амфи чрез разтвор на студена вода. Нещо като замразяване. Трябва да разтворите сместа от амфи и кофеин във вода и да я охладите до 2-3 *С. Кофеинът ще се утаи, докато амфиевият сулфат ще остане във водата. След това можете да филтрирате кофеина и да изпарите водата, за да получите амф или да извършите А/В екстракция с тази вода.
P.S. Не съм опитвал това и не съм сигурен, че целият кофеин ще бъде отстранен. Вероятно в крайния продукт ще има следи от кофеин.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Познавам този маршрут, по-добре използвайте гореща вода, но само толкова, колкото им е необходимо, за да разтворят всичко ,след което оставете да се охлади.
Ще наблюдавате как се образуват дълги бели влакна и те стават все повече и повече, може би толкова много, че да имате само каша, това е целият кофеин, филтрирайте го и оставете останалата вода да се изпари остатъкът е амфетамин.

И без значение какъв метод за пречистване съм използвал последователно, винаги в TLC анализа все още се е показвал кофеин, напълно го извличате вече не навън.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Искам сух, за да мога да споделям!
Не мога да направя това в моята къща!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Трябва да изчистите тези отпадъци, преди да ги споделите.
Просто го оставете отворен за въздуха, разтворителят ще се изпари от само себе си, но това отнема повече време при 400 грама.
Но по-добре го почистете, нека това ви бъде казано.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ще направя това
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Така че, когато добавям амфетамин към водата, ph трябва да е свръхкиселинно ???? аз съм се уплашила @ ph 8 -7 трябва да съхранявам някакъв амин, за да го поправя, когато добавям много. но днес имах аз хубаво не сменям хартията, когато тествах ph. (аз си мисля, че оке това е ph7), когато изсуших един грам сложих в чаша и ph беше пак основно в чешмяната вода... но добавих малко ранджа и я пия. предполагам, че имам нужда от сън
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Не мистър амфетамин, а мръсна скоростна паста, която искаме да почистим. Ако искате да премахнете мръсотията от разтворителя, трябва да го направите с рН=3. Чистият амфетаминов сулфат е неутрален, не мирише, не изгаря и не дразни носа и има леко горчив вкус.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Ау, ебати човека, трябва да се науча да чета останалата част от темата, напълно си прав, просто пропуснах ацетона, който беше с това количество
 
Top