най-лесното за производство лекарство

Randomperson

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Искам да започна да произвеждам и продавам, но нямам представа как да направя нещо. Затова искам да знам най-лесното лекарство, което може да се направи, но и има съставки, които са лесни за набавяне.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Здравейте Randomperson,

Предполагам, че на от по-лесната скала би бил методът за изтласкване на метамфетамин, но ви е необходим достъп до псевдоефедрин.
Още по-лесен е 2cb, ако имате достъп до 2,5-диметоксифенетиламин хидрохлорид, оцетна киселина и бром... ако успеете да се сдобиете и с трите, тогава лесно можете да направите убийство. Ето къде можете да получите повече информация (внимавайте, защото това е в реално време)


пълни подробности и снимки... също така влезте в директорията за химия и там има тонове различни синтези.

Ако имаш други въпроси, не се притеснявай да питаш.

Забавлявайте се и бъдете безопасни
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Вероятно GHB.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Има ли тяхна s thread o 2cb тук
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
кожички от непечени фъстъци?:)
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Да влезете в бизнеса със синтез с нулеви познания за действителния синтез и единствената ви единствена мотивация в него да е заради парите звучи изключително импулсивно и късогледо, това не е област, в която можете да скочите бързо и лесно за бърз долар, а нещо, което се учи с години. С подобна нагласа почти сигурно ще се окажете в затвора за нула време.

Или това, или сте новобранец, който си мисли, че хората ще захвърлят опсека си, за да ви помогнат, ако си мислите, че е така, жестоко се лъжете.
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, да кажем, че имам достъп до
Псудеоефедрин имате ли връзка към метода "push pull"? Има ли го някъде тук? Благодаря.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
"Пътят на хипофосфора:

Псевдоефедриновият хидрохлорид (2,0 g) се поставя в колба с кръгло дъно (100 mL) и се смесва с йод (4,0 g) и хипофосфорна киселина (3,6 mL), като се прикрепя кондензатор. Сместа се рефлуксира в продължение на 8 h, след което се оставя да се охлади. След като се охлади, сместа се разрежда с равен обем вода. Няколко грама натриев тиосулфат са поставени в чаша и е добавен 25 % разтвор на натриев хидроксид (24 ml), за да се извлече свободната от метиламфетамин основа. Извличането и утаяването на солта е както е описано по-горе."

подобен на този маршрут (кликнете)
 
Top