Лесно извлечете псевдонима.

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"Кларинес" се предлага без рецепта в много страни, но за начинаещите извличането на чист псевдоефедрин може да бъде предизвикателство поради примеси като пълнители и свързващи вещества.

Ето и опростените стъпки:

1. Смачкайте две таблетки кларитин.
2. Поставете натрошените таблетки в бутилка и ги изложете на пара.
3. Псевдоефедринът и лоратадинът ще се смесят с парата.
4. Примесите ще останат в стъкления контейнер, докато псевдоефедринът ще изтече заедно с лоратадина.
5. Изпарете водата, за да получите чиста псевдоефедринова основа заедно с лоратадин."

Важно е да се подчертае, че този процес трябва да се предприема само с образователна цел от професионалисти и че извличането на наркотици от лекарства без съответното разрешение е незаконно и потенциално опасно.
 

Attachments

  • IMzWl6oKyB.mp4
    5.5 MB · Views: 88

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Здравейте, господине, сигурен ли сте, че това е възможно? Правили ли сте този експеримент? Ефедринът трябва да е в свободно състояние, за да бъде изведен от водните пари. Псевдоефедриновият хидрохлорид няма да бъде изведен от водни пари.
 

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
(Здравей, братко,
Един от моите приятели ми каза за този метод
и ми изпрати няколко клипа.
Все още не съм го изпробвал и не съм проверил точността му.
Не съм добър химик,
но искам да помогна, доколкото е възможно
защото много хора срещат трудности
при производството на метамфетамин .

Сега разполагам с (Lorinase) pse 60 ml течност.
Ще изпробвам този метод сам, за да потвърдя точността му, а също и да документирам снимки :).
 

Attachments

  • I0tVabOnXC.jpeg
    I0tVabOnXC.jpeg
    1 MB · Views: 24

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Не е нужно да се опитвате, няма да има резултат. Ефедринът се дестилира само с водни пари в свободно състояние. Това е просто загуба на време.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Не разполагам с начин за извличане на псевдоефедрин от течни лекарства, но мисля, че би трябвало да е възможно да се използва методът А/В. Добавете неполярни органични разтворители към течния наркотик - отделете органичната фаза - добавете разредена киселина към течността - филтрирайте - добавете алкал към PH10 - извлечете - изсушете - вентилирайте - филтрирайте.
 
Top