Ерготаминов тартарат от култура на claviceps?

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, момчета?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Повярвайте ми, аз не съм този човек, но бихте ли могли да предоставите поне малко подробности за това какви изследвания сте направили по този въпрос или за настоящите ви заключения и може би най-важното - какво вече сте опитали, как се е получило, какво се е прецакало и какво работи, знаете ли. Аз съм за това да си помагаме един на друг, но се опитай да дадеш и своя принос, брато.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Това би трябвало да съдържа всичко, от което се нуждаете -_-
 

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Благодаря ви
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Имам чувството, че не сте наясно с потенциалните опасности (бил съм интоксикиран близо до смъртта и съм ходил в Спешна помощ) Иначе съм компетентен биохимик, но това не означава, че не правя грешки. Просто внимавайте!
 

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Благодаря, само за знанието.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Чувствам се с вас. Самият аз съм имал няколко инцидента. Бихте ли споделили каква грешка сте допуснали по време на обработката, за да можем всички да се поучим от вашата грешка?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Използвах нещо замърсено и оставено на слънце за целите на храненето... Интелектът невинаги изключва глупостта (никога не съм мислил, че автофотооксидативните процеси могат да превърнат следите от бромокриптин в достатъчно токсични следи от отрова... всъщност стигнах до Бърза помощ от това, че ми предозираха това, което смятах за антидот - някакъв мощен D2 антагонист).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Благодаря за споделянето. Подобни неща почти винаги изглежда се случват поради нещо незначително, което лесно може да бъде пренебрегнато. Аз лично съм се тровил случайно на няколко пъти. За щастие никога не ми се е налагало да ходя в Спешна помощ. Винаги ме побиват тръпки, когато си помисля, че трябва да обяснявам, че съм влязъл в контакт с нещо достатъчно опасно, за да се избягва употребата му в индустрията.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ужасна идея. Киселината е по-евтина, отколкото някога е била, точка.
 
Top