"Етадон" ?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Чудя се защо на пазара има толкова малко или никакви производни на метадона. Структурата на Метадон не е обхваната от новия закон за психоактивните вещества. Ясно е, че самият Метадон ще бъде защитен от закона за лекарствените продукти, но всяко незначително изменение отново ще доведе до вещество, което се продава без рецепта. Ето защо се чудя защо те не се намират при малко или никакви търговци на химикали за изследване.

Например съм се чудил дали не е възможно да се замени диетиламино-2-хлоропропан с диметиламино-2-хлоропропан в синтеза на Метадон, което би довело до Метадон с две етилови групи вместо метилови групи върху азотния атом. Не съм обучен химик, но мога да си представя, че това вещество би имало сходни свойства с Метадона, но не би било защитено от никакъв закон.

Mue4aqyGcf
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Препоръчвам да обърнете внимание на друг аналог на метадона - IC-26

7aseWydnw4

IC-26 (WIN 1161-3, Methiodone) е аналог на опиоидния аналгетик метадон, при който карбонилната група е заменена с биоизостеричната сулфонова група.


Проучванията върху хора и животни показват, че IC-26 е с приблизително същата сила като метадона, въпреки че други проучвания са установили, че активността му е непостоянна при различни пациенти, като постоянна опиоидна активност се наблюдава само при доза, няколко пъти по-висока от тази на метадона. IC-26 е оценяван по отношение на потенциала му за злоупотреба, но въпреки че е установено, че има подобен на метадона потенциал за развитие на зависимост, той никога не е бил поставян под международен контрол като незаконен наркотик.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Нуждаете се от диметиламино-2-хлоропропан вместо от хлоропропан...
Разгледайте тази тема


Представяме ви стъпка по стъпка как се прави метадон.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Как абаут изо-метадон ? това е изомерът, който се разделя наполовина след грингард, който е течен, който те изхвърлят, се вижда, че е с по-висока сила, аз може да съм първият скоро, който ще публикува синтез на метадон имам източник от PL за материалите просто трябва малко време и пари ;p
 
Top