Етил 4-фенилацетоацетат ПОМОЩ?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Току-що получих това е от източник от другата страна на езерото. Прочетох няколко публикации в този форум, ероуид и т.н. относно BMK>P2P и се опитвам да потвърдя полезността на този продукт преди да се прецакам с него. информацията по-долу показва всички подробности, които може да се изискват дълго с изобразени и за визуални оценки. потвърждавам визуално потвърждение омпунди.

Моите цели са прости. Да синтезирам достатъчно P2P за Q2, като същевременно се отдам на собственото си любопитство в сферата на органичната химия, осигурявайки си ценен набор от умения.

Току-що получих това от източник от другата страна на езерото. Прочетох много статии и форуми относно BMK>P2P и бих искал да помоля за помощ с CAS# 718-08-1.

Опитвам се да потвърдя полезността на този продукт, преди да се чукам с него.
Поръчах BMK Glycidate "прахообразна версия", обаче познанията ми са ограничени, докато продължавам да усъвършенствам знанията си по органична химия. Моля, уведомете ме, ако бъде предоставена допълнителна информация.

Подробности/спецификации на продукта:

Продукт: Етил 3-оксо-4-фенилбутаноат

CAS#: 718-08-1

Наблюдения - има цвят на ванилия и мирис, който е трудно да се опише, но не е неприятен. Изглежда обаче, че може да бъде потискаща, ако човек попадне в "облак" от нея. Съединението е киселинно.

Въпроси:

1. Има ли нещо, което трябва да знам за този продукт? СД, която беше много непълна.

2. Това съединение ли е необходимото за преобразуване в P2P? Ако е така, може ли някой да ме насочи към необходимия метод?

Целите ми са прости. Аз съм начинаещ химик, който е длъжен и решен да се учи. Подготвях се в продължение на по-голямата част от една година, събирайки всички реактиви, стъклария и т.н. и практикувах успешно различни синтези благодарение на колективните форуми/информация, предоставени ми от хора с много повече знания от тези, които се надявам да имам един ден.

Целта ми е да синтезирам достатъчно P2P за Q2, да се отдам на собственото си любопитство в сферата на органичната химия, като същевременно добавям полезен набор от умения към портфолиото си.

Благодаря ви предварително.
 

Attachments

  • veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 482
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 458
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 481
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 451

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Имате течност според номера по CAS, а на снимката - сухо вещество. Би било чудесно да знаете точно какъв вид вещество имате.

За глицидатите - хидролиза в киселина до p2p (известен още като BMK или фенилацетон)
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Точно това е моят проблем. Намерих калъфа директно от продавача, който го предостави, и си помислих, че е странно и да получавам прах, когато в CAS е посочено, че е течен. Въпреки това съм пуснал приблизително 300 грама и всички те излизат с мирис на цветя и тъмножълто-оранжева течност след хидролизата. Очевидно цветът им става по-светъл след няколкократно измиване със солен разтвор, за да се достигне неутрално рН. Чувствам се така, сякаш P2P е моят краен продукт, но се кълна, че не е толкова трудно просто да ми дадат това, което съм поръчал, и винаги си пиша домашното преди това. Просто се опитвам да разбера защо това е трудно. Дори помолих за прахообразен bmk-глицидат, като предоставих CAS# преди поръчката. Така че ще видим.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Просто актуализация на настоящата ситуация за всеки, който е любопитен. Сраната, с която разполагам, в действителност произвежда Р2Р. Вече многократно съм провеждал преобразуването на глицидатните соли във фенилацетон със същите резултати. Следвах метода на G.Patton.

Днес ще публикувам снимки на моята процедура, за да покажа на всички, които се интересуват.
 
View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Здравейте, stim2023, вашият добив съответства ли на този по метода на G.Patton? Също така имахте ли някакви проблеми или неочаквани резултати при синтеза?
 

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Поздравления за успешния синтез, очаквам с нетърпение да видя снимките ви
 
Top