Етометазен

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Здравейте,
Може би някой знае този номер на химическия казус?
Или може би може да сподели метод за синтез?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Методът за синтез на аналоговото съединение (етонитазен):
VzVbLA1WrN
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
HLXOiCwcx8


Готовата молекула трябва да изглежда така
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Наличен ли е някъде? Моля, направете DM, ако е възможно D:
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
etometh.info Изглежда наистина подозрително, но това е действителният сайт на истинския доставчик, който (почти съм сигурен) е изобретил това производно на етазена
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Etometh е легитимен, винаги поръчвам там и винаги го получавам, но доставката отнема около 10 дни или повече, тъй като той е в Полша. Неговият силен като ебане химикал, но не е толкова голям, тъй като има толкова кратък полуживот и толерантността ще се повиши супер бързо
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Това всъщност е доста лесен за намиране зен на клиринговата мрежа, но аз не съм най-големият фен... доста скъпо, тъй като толерантността ви ще скочи до небето и 1 г ще ви стигне само за един ден след седмица употреба.

също така много дяволски и не много еуфоричен, просто седативен като бензо :(
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Трябва да не се съглася, един от малкото опиати, които ми дават действителна божествена еуфория. Успокоително като бензо да, а за мен и прецакване на паметта като бензо, но не по толкова силен начин.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Уф, проклети, искрено се радвам за вас! Имам го пак да лежи тук. и просто го купувам на клирън, тъй като все още е непланиран. Нещата обаче ми изгарят носа като нищо друго, до такава степен, че през повечето време плача. Много е разяждащо и се съмнявам, че носът ми ще бъде прикрепен към лицето ми с тази скорост lol. Честно казано, това просто кара да се чувствам като бартард ретард, който заспива постоянно и се събужда объркан часове по-късно. xD
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
По дяволите, това някак си просто звучи така, сякаш приемате прекалено много хахаха. Аз го изпарявам с електронна цигара, не боли в белите дробове и мога да се поддържам активен и функционален. Всъщност съм прекъсвал от него за повече от цял месец. Това е най-дългото време от лятото на миналата година насам хахах
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
1-хлоро-2,4-динитробензенът може да бъде заменен с 4-хлоро-3-нитро-толуол за етометазен.
 
Top