Question Опит с отглеждане на плевели на открито

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Дали са някакви съвети за отглеждане на плевели навън, как да сведем до минимум шанса да бъдем заловени, знам само, е трудно да се докаже, че аз съм човекът, който е засял растенията
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ако разполагате със собствена частна собственост в страната, тогава има по-малко притеснения. Ако не ви намерят добро място, което е уединено, така че да има много малко движение извън фермер или ловец може би, което означава, че единствените камери, за които трябва да се притеснявате, са камерите на имота или камерите на дивеча. Претърсете мястото си по всички краища на имота, намерете добро място и поставете няколко собствени скрити камери. Намерете рекичка или поток и го последвайте, тъй като искате да сте съвсем близо до източник на вода, за да не носите кани, когато трябва да ги полеете. Скрийте някъде там малка кофа. Изборът на подходящ сорт за вашия район е задължителен и можете да отглеждате директно в земята или да използвате кофи, които ви дават възможност да ги премествате, ако се наложи. И в двата случая почвата, която използвате, е много важна, затова проверете почвата там или донесете своя, която да използвате. Бих оставил малка кутия, която да можете да скриете или да заровите наблизо и да сложите там всички хранителни вещества или други консумативи, които може да са ви необходими, за да не носите нещата в гората, когато отидете, защото би било добре да проверявате нещата толкова често, колкото можете и ви е удобно. Не правете пътека, не правете място за паркиране и винаги избирайте друг път, за да не оставяте ясна маркировка къде отивате, за да не могат хората да следват следите ви и да се натъкнат на реколтата ви. Най-важното е да не казвате на никого къде се намират и че изобщо ги имате, освен ако, разбира се, не ви помагат в проекта.
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Благодаря за съветите, които не съм изкопал за камерите, но там не са най-важните пак thx bro
 
Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
(y) Навремето се занимавах с това на открито, а сега просто правя всичко на закрито. В онези дни камерите за следи не бяха проблем, но там, където живея в селски район, сега са навсякъде, за да се следят нарушителите и за лов. Отглеждането е може би най-приятното нещо, което някога съм правил.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Мисля, че е по-лесно да използвате тематични сайтове, там можете да намерите цялата информация, която може да ви е необходима
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Вярно е, че в наши дни има много добри ръководства за отглеждане, съставени от опитни производители.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Когато бях на 18 години, се запознах с едно момиче, чиито родители имаха 20 растения, дълги по 20 фута, забити на кол на всеки 2 фута зад плевнята. Собственикът им я притежаваше и те живееха там безплатно, само за да се грижат за децата. Всичко беше супер фънки ( това беше през 90-те години) Отидох там и никога не си тръгнах. В продължение на десетилетие.
 
Top