Чувствам се победен

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Преди 5 години разклащах и печех в бутилки от Gatorade. Използвах 24-часовия, като смятах, че 2,4 г псевдо с 3,7 г обща маса на таблетките е най-добрият начин. Не правех екстракции предварително, а просто го смилах в блендер през него и Gatorade, спортна бутилка с малко въртящо се връхче за вентилация, vm&p naptha и около една чаша, пълна с NaOH и NH4NO3. И 2 батерии.

Работи като чар. Сега изобщо не работи. Сигурно съм опитвал 10 пъти оттогава, нито един успешен опит. Не ми се струва, че са променили нещо. Използвах хапчетата Sudafed 24 hr.. но се чудя кои са най-добрите хапчета в континенталната част на САЩ, които да използвам за извличане. Някои имат псевдосулфат, а други Hcl. Сулфатът ли е същият като псевдосвободната база? Каква е разликата между сулфата и Hcl?

Съжалявам за толкова много въпроси в един пост
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
О, също така опитах както обгазяване с Hcl и сол, така и с H2SO4 + HCl (воден),.
И дори промиване с вода, последвано от титруване с hcl киселина.
 

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Неприятно ми е да ви го съобщавам, но изглежда, че големите фармацевтични компании са решили проблема със SnB веднъж завинаги. Те са въвели супергама, която ще забърка реакцията, дори ако сте изчистили хапчетата на кристали, подобни на игли.

Какво означава това?
Да го кажем направо - , никога няма да успеете да направите SnB'ing с хапчета, предназначени за американския пазар, тези дни свършиха.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Няма разлика между PSE сулфат или хидрохлорид
Умножаването на разтвора на NaoH до зърното ще освободи свободна база pse
Добавете неполярен разтворител, за да го извлечете
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Какъв е супергамата, за която говорите? И можете ли да използвате бронкайд вместо Судафед
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Не, това не е правилно. Вземете Wal-fed. В него няма нищо друго освен твоите 60 мг и целулозно нишесте. Рексът за 24 часа те убива и това е прекалено много литий, два пъти повече от разумното количество. Една чаша с кристална луга? Това е прекалено много, според мен.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
На мен това ми звучи като план!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Приложен е PDF файл, който намерих в една уличка преди около 10 години и който ще ви каже как да направите SnB по разумен начин
 

Attachments

  • oaPlrYbnNZ.pdf
    121.8 KB · Views: 262
Top