Синтез на фентанил от китайски съединения

albertshulgin25

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Наблюдавам, че тъй като фентанилът беше забранен, китайците го изпращат тук на части 2 или 3 съединения, които се присъединяват лесно тук и това е, някой знае за тези съединения, кои ще бъдат публикувани, ще публикувам това, което имам

8BVSIzr9Cu







0vXRjnZV5N



FvHDPl4rCR
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Защо да не споделите първи?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Фентанилът е лесен за синтез, но опасен в дози, затова не го произвеждаме.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Тук си мислех, че сме сред професионални участници на пазарите на наркотици. Синтезът трябва да бъде споделен и рецензиран като отворен код, както всичко останало?
Лично аз бих се чувствал по-сигурен, ако знам, че най-малкото химиците не прецакват партидите.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@pinchetomas
@Gus
Постовете ви бяха изтрити. Нека се държим малко прилично. Що се отнася до публикуването на синтеза на фентанил, ще го обмислим и ако решим да го публикуваме, ще го направим.
Синтезът му е наистина прост. Но смятаме, че това вещество трябва да бъде изкоренено.
 
Last edited:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

На драго сърце разбирам защо са настроенията по отношение на това конкретно вещество. Неотдавна загубих близък приятел заради това вещество, като по това време то се използваше като фалшификат за нищо неподозиращи потребители.
Бях бесен от химията, от съществуването на това вещество. Но това е все едно да обвиняваш за нещастието си разпространителя на наркотици на ниско ниво или търсещия ги.
В играта на разпространение на наркотици се срещаш с хора от всички слоеве на обществото. Това наистина е вярно.
Напр. започнах да се интересувам от това защо това конкретно вещество е толкова разпространено, освен от очевидните опиумни войни, които продължават.
Да не забравяме първопроходците като Пикард, които прекараха почти целия си живот в затвора, за да споделят едно лекарство, което се използва неправилно, разбира се, неправилно.

Отново смятам, че изкореняването на знанието никога не е работило и разкрива морал, който няма място в химията.
Това е предимно химически форум, нали?
Нека да остане така, политиката, религията и личните убеждения се оставят пред портата, бре.

Независимо от това, благодаря за платформата и съображенията за запазване на платформата чиста и истинска без замърсената политика, с която са засегнати 99,9% от останалите.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Не трябва да забравяме, че първоначално фентанилите са създадени, за да спасяват човешки живот, и все още се използват при много видове операции и като обезболяващо средство за хора с рак в последен стадий.
Също така се съгласих, че правенето в клановите лаборатории е доста опасно дори за опитни химици и някои от тях са били намерени мъртви от членове на семейството. SWIM го е направил няколко пъти и два пъти се е предозирал, но е имал късмет, защото SWIM не е работил сам и е имал naxalone на има.

Не искам и да насърчавам синтеза му, но ако наистина се интересувате от него, има два добри патента, които обясняват подробно как да го направите. Само една забележка, когато работите с високи концентрации на основни разтвори и топлина, уверете се, че използвате подходящо оборудване, защото то ще сдъвче стъклото. Също така, най-важното нещо, дори ако вие или ваши приятели сте правили няколко синтеза в миналото, моля, намерете някой с предишен опит в синтеза на фентанил, който да ви води през него.

LD50 = 2 mg и това вещество полепва по външните стени на стъклените съдове, по дрехите ви, плува във въздуха... лесно можете да се изложите на малки количества, дори когато сте извън лабораторията си. Не е достатъчно само да го произведете, но и да разполагате с добри работни процедури - GWP (за да го направите безопасно).

Заключителна бележка: знанието не е нито Добро, нито Зло, важно е как го използваме. И ако някой иска да тръгне по този път, дори след като е казал колко опасно е да се работи с него, най-лошото, което можем да направим, е да не направим нищо и следователно трябва (като общност) поне да му дадем насоки, така че никой да не пострада в процеса.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Наистина смятам, че информацията относно начина на синтезиране на фентанил и свързаните с него аналози трябва да бъде свободно достъпна. Аз също загубих близък приятел от свръхдоза фентанил, знам съвсем ясно колко големи щети нанася това на едно семейство. Моето мнение е, че ако информацията за това как да се използват добрите работни практики в лабораторията стане общоизвестна, тогава химиците, които се интересуват от тази тема, биха могли поне да я изследват безопасно (но ако сте ходили на училище по химия, тогава наистина този синтез би трябвало да е доста лесен и вече би трябвало да сте достатъчно запознати с добрите работни практики в лабораторията, за да го направите безопасно). Също така, ако информацията за това как правилно да се дозира фентанил беше широко разпространена, тогава смъртните случаи от свръхдоза щяха да бъдат много по-малко. Това вещество не е зло, то наистина не заслужава репутацията, която си е извоювало от нашите медии, то просто е много силен опиоиден аналгетик, с който трябва да се работи с нужното внимание. Доказателствата показват, че когато с него се работи правилно, то е изключително полезно и безопасно за лечение на силна болка. Мисля, че Диоскорид е казал, че "разликата между лекарството и отровата е в дозата" и това със сигурност е вярно в този случай.
Запознат съм с няколко различни начина за синтезиране на фентанил, правил съм го и преди, знам как да го направя безопасно в лабораторията и ако модераторите разрешат, бих бил готов да публикувам синтеза заедно с всички необходими лабораторни практики за безопасното му извършване.
Не вярвам, че знанието някога трябва да се крие от хората, но понякога те трябва да докажат, че имат поне добри намерения, преди да споделиш потенциално опасна информация с даден човек.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Можете да публикувате информацията, ние нямаме нищо против това. Само се уверете, че ни предоставяте възможно най-подробна информация за предпазните мерки.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Добре, ще се радвам да го направя. Имам го записано в тетрадката си, така че ще трябва да го напечатам, и ще включа обширна информация за безопасните практики в лабораторията, личните предпазни средства и как да се борави с веществото и да се дозира безопасно.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Може обаче да ми отнеме малко време, напоследък съм доста зает, току-що започнах нова работа, но обещавам, че ще се заема с него скоро, щом имам време
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Хеджи, надявам се, че нямаш нищо против, но тъй като си тръгнал по този път, мисля, че мога да добавя един от патентите, свързани с неговия синтез. Ако се чувстваш обидена, поднасям извиненията си.

Патентът на ЕС EP2252149A2, озаглавен МЕТОД ЗА ПРИГОТВЯНЕ НА ФЕНТАНИЛ. проверете го, той е ясен и сравнително лесен за следване, а освен това с повечето химикали се работи лесно. Стъпките са добре дефинирани и всеки, който има познания по химия, може да ги следва лесно.
Това е директно от патента:

ПРИМЕР 2:

В колба с кръгло дъно с три гърла, оборудвана с механична бъркалка и воден кондензатор, се добавят 15,36 gm (о,lO мола) монохидрат на 4-пиперидонов хидрохлорид и 9,3 gm (0,10 мола) анилин. Към тази смес се добавят 6,5 gm (0,lO мола) цинк и 0,6 gm (0,10 мола) 90% оцетна киселина. Реакционната смес се разбърква при стайна температура в продължение на 24 часа и при температура от 50 до 7O0C в продължение на 24 часа. След това към реакционната смес е добавена вода и е филтрирана. Към филтрата е добавен натрошен лед и е неутрализиран с излишък от воден разтвор на натриев хидроксид. Суровият 4-анилинпиперидин е получен чрез филтриране.

В колба с кръгло дъно с две гърла, оборудвана с кондензатор, се добавят 17,6 gms (0,10 мола) от 4-анилинпиперидин, получен от стъпка 1, и 100 ml 100% натриев хидроксид. Реакционната смес се нагрява до 14O0C и след това се добавят 18,5 gms (0,1 мола) 2-фенетилбромид. Реакционната смес се разбърква в продължение на 4 часа. След приключване на реакцията реакционната смес се излива в охладена с лед вода. Необработеният продукт е получен чрез филтриране и е рекристализиран от петролен етер (60 до 8О0С), за да се получат безцветни кристали на 4-анхино-N-фенетил пиперидипюра фентанил N-(л-фенетил-4-пиперидил)ρропионанилид). В колба с кръгло дъно с две гърла, оборудвана с кондензаторна фуния за изравняване на налягането и предпазна тръбичка с калциев хлорид, се взема разтвор на 28,0 (0,10 мола) от 4-анилно_N-фенетил пиперидм, приготвен в стъпка II, в 100 ml дихлоретан. Към този разтвор се добавя 18,5 gm (0,20 мола) пропионилхлорид по капки през фуния за изравняване на налягането при непрекъснато разбъркване. След приключване на добавянето сместа се разбърква допълнително в продължение на 1 час. След приключване на реакцията реакционната смес се промива с 20% разтвор на натриев хидроксид. Водната фаза се екстрахира с 2х100 ml дихлорометан. Комбинираният органичен екстракт се изсушава над натриев сулфат и се концентрира, за да се получи суров фентанил. Необработеният продукт се рекристализира от петролен етер (60-8О0С), за да се получат безцветни кристали чист фентанил с mp 82-830С.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
О, по дяволите, току-що си спомних, че не Диоскорид е казал, че "разликата между отровата и лекарството е в дозата", а Парацелз...
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Ами патентът казва поне 60% от началото до края. В съотношение мол към мол или да кажем вместо това грам към грам, би трябвало да получите близо 1 г фентанил на 1 г пиперидон HCl .

Като се започне с 15,36 g пиперидон HCl
Фентанил MW: 336,479 gmol-1 HCl 371,932 gmol-1
0,1 мола = 37,1932 g
60% от това количество е 22,3 g

Надявам се това да помогне
 
Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Може ли някой да ми обясни необходимо ли е да се направи суров фентанил в чист фентанил . Лошо ли е, ако използвам суров фентанил ?
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Хей, М, какво имаш предвид под суров? като в края на синтеза? накрая е доста чист, може би все пак ще искаш да смачкаш кристалите в студен ацетон и да ги филтрираш чрез изсмукване. Но, честно казано, правете колкото се може по-малко манипулации. Никога не работете сам и имайте наксалон на stand-bye.
безопасно за пчелите
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Имам нужда от някой, който може да ми достави суров фент. има ли някой контакт, който иска да направи пари?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Какво представлява суровият фентанил ?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Колко лесно е да се направи фетти? Интересувам се от този процес от известно време, аз съм наркоман, който продължава 10 години на пристрастяване и бих искал да знам как поради финансови ресеанси. Не съм химик и дори не съм завършил hs, това е казано, ако бях в състояние да се научат, че ще ми помогне в повече начини, а след това един благодаря! 🔥🔥🔥🔥🔥
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Всъщност (според Уикипедия) фентанилът е почти невъзможно да бъде произведен в нелегална лаборатория, тъй като е известно, че е трудно за синтезиране съединение. За сравнение, производството на LSD е по-лесно поради множество фактори. Това означава, че: Производството на фентанил в Китай се извършва в лаборатории, одобрени от правителството или санкционирани от него
 
Top