Комплекти за изследване на фентанил

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Бих искала да съставя евтини комплекти за изпитване, които ще предлагам на цената на всички ДНМ. Може ли някой да ми помогне в това? Мога или да ги закупя, или ако успея да науча тек, ще ги направя сам. Трябва да се преборим с този рак! Тази гадост вече е извън контрол!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Защо вместо това просто не си купите прекурсори и не си направите собствено лекарство, че ще знаете какво има в него и ще е по-евтино.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Не употребявам и не искам да употребявам опиоди. Загубил съм твърде много приятели и роднини от скритата добавка и искам да помогна за информирането на потребителите. Нямам проблем с фента или с който и да е друг наркотик, но имам проблем, когато той не е обозначен като такъв и хората продължават да загиват.

Освен това не съм химик. През годините съм работил с няколко химици и това е като да пасеш котки!
Доволен съм, че на този етап просто купувам продуктите и се съсредоточавам върху маркетинга.
Дори и да отделя време да прочета ръководствата и да произведа това, което ми е необходимо, съществува проблемът с времето, а аз мога да нося само толкова много шапки.
Мога да продам всичко, но това изисква фокус и време.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравей, човече, съжалявам за загубата ти. Препоръчвам ви да използвате реактивите на Маркиз и Мекке. Направих тема с наръчници за синтез, Синтез на материали за изпитване на PAS. Също така можете да си купите тест ленти в различни магазини. Виждал съм много от тях.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Удари задника! Благодаря!
Правилно ли разбирам, че тест лентата е по-ефективна при тестването, когато в нея е смесен фент?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Когато се смесват в не колко количество да.
 

Star_mad_max

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Благодаря много!
 
Top