Фентанил срещу зеници?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Интересува ме какво би било мнението на хората по този въпрос. Фенафнил и свързаните с него съединения, както и семейството на зените като цяло са това, което разглеждам.

И двете са с висока сила на действие, но какви са качествените разлики в преживяването на всеки от двата наркотика?

Също така, според това, което прочетох в интернет, изглежда, че при високомощните синтетични опиоди липсва толкова голяма еуфория, колкото при типичния хероин. Вярно ли е това?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Не можете да третирате всички опиати от семейството на фентанила като едни и същи, има огромни разлики в ефикасността и безопасността. Също така еуфорията, запекът, гаденето и т.н. се различават значително. Нямам представа за зените, никой не ги харесва наистина, мисля, че това е задънена улица.

ИМХО най-благоприятният член на фентаноидите е Car-F, който не е твърде краткотрайно действащ, осигурява еуфория en par или по-добра от H и е много много по-безопасен (при условие, че е нарязан професионално). Също така той побеждава Н по отношение на запека и гаденето, като последното е малко проблематично при хардкор наркоманите, тъй като те са се научили да обичат повръщането така, както употребяващите амфетамини обичат усещането за парене в носа.

Оригиналното F е просто глупост от гледна точка на отдиха.
 
  • Like
Reactions: vis

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Има ли други аналози на фента, които препоръчвате, освен Car F? Просто е твърде силен, за да се чувствам в безопасност, независимо от взетите предпазни мерки.

Четох, че 3 метил фентанил (все още твърде мощен за моите желания) е добър, както и алфа метил фентанил.

Кои аналози на фентанила имат "крака", известни още като по-дълга продължителност? Струва ми се, че фентанилът и подобни наркотици страдат от необходимостта от постоянно предозиране, с което би било хубаво да не се налага да се занимавам.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Самият F е глупост, от това, което ми казаха, CarF и други 4 заместени вариации са най-добрите, в частност етиловият естер на CF (наполовина по-силен от CF) и 4-метоксиметил-F (приблизително същото).

Не искате нищо с по-дълга продължителност от CF, което ефективно стига до малко по-малко от H. Има някои вариации с много дълга продължителност, но те не са толкова приятни и най-важното - предизвикват почти мигновено и много тежко физическо пристрастяване. Изглежда, че колкото по-дълго рецепторите са наситени, толкова по-бързо и по-трудно се появява зависимостта.
Хората, които познавам и които употребяват CF и подобни, го правят, като си правят спрейове за нос, и предпочитат този начин на приложение, въпреки че преди това дълго време са използвали игли (интравенозно).
 
  • Like
Reactions: vis

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Четох много за зениците и би трябвало да са много стимулиращи, повече от другите опиоиди. Хората ги описват като молекулярна бърза топка и хората казват, че са много еуфорични. Не съм чел нищо за липса на еуфория... Още повече, че те са най-пристрастяващите вещества на тази планета.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ами възможно е, аз нямам опит от първа ръка, казвам само това, което заключавам от това, което казват хора, на които имам доверие, и такива, на които нямам доверие. И на мен ми направи впечатление, че Зенес след кратко време остави хората недоволни.
Това, което знам обаче, е, че човек не може да получи всичко в един пакет, просто не се получава. Комбинацията от силни стимуланти заедно с опиоди превръща всички в параноични задници от първи порядък. Вече канабисът + скоростта правят хората нетърпими. Не при еднократна употреба, разбира се, но ако се прави по-често, изглежда неизбежно.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Любопитно ви е да изпробвате " зените"
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Преди няколко дни получих грам протонитазепин и трябва да кажа, че съм наистина развълнуван от тази вещ.
Имам висока толерантност, защото приемам 1 000 mg Субститол (морфиумсулфат пентахидрат) на ден, а това нещо ме издуха... Той е много по-еуфоричен от всеки друг опиоид, който съм правил, дълготраен и... Не знам дали стимулиращо е правилната дума за това... как да кажа...? Усещането е за чисто благополучие и съм щастлив, че имах само един грам 1:3 смесен. Ако имах повече, със сигурност нямаше да се откъсна от ръцете си. Мисля, че е много пристрастяващо, така че внимавайте с него.
 
Last edited:

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
И отново казвам, че имам висока толерантност. Тази вещ е шибано силна и хора, които не са свикнали с опиоиди, биха могли евентуално да умрат от ниски дози.
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Имах имам смес от бромзолам/метонитазен/етонитазепин 1:1:1:30 (манитол) и беше най-хардкорното нещо по улиците от векове, върви добре да хвърля метадон, основно всички го обичаха (моментално кимване и еуфорични бодежи по тялото). Нейната много по-пристрастяваща от фента, добрата мисъл е, че хората са спрели да инжектират, че могат да пушат точка и да бъдат оки.
 
  • Like
Reactions: pvp
Top