Няколко основни, но най-важни факта за амфетамин

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Здравейте.

Може би някой ще спаси живота или здравето си, знаейки тези доста нови факти, наблюдавани в собствената ми лабаратура.

1. Амфетаминът не действа винаги по един и същи начин, дори ако е взет от една баня (готвене)
- Понякога тялото ви ще се напълни с това вещество. Знам, че е трудно да се приеме, но телата на повечето а-отдадени потребители - от време на време - ще се пренасищат от неконтролируема употреба. Това е причината понякога порциите от един източник, торбичка или вана да ви подействат съвсем различно. Ако имате проблем с това, че вашите неща на практика не работят, дори и да са работили миналия път - опитайте се да си вземете минимум 2-3, а най-добре 4-5 седмична времева спирачка от вашата бяла зависимост.

- Забелязал съм, че организмът ви е щастлив, когато получава а-амин, само докато няма достатъчно от него. Подобно на реалния живот - няма да сте щастливи от това, че получавате повече от нещо, от което вече нямате нужда, дори ако преди това то е сбъдвало мечтите ви. Трябва отново да се нуждаете от него, за да бъдете отново доволни от него.

2. Можете да накарате тялото си да намрази а-амина много бързо "случайно".
- Най-бързият начин да си създадете истински проблем с а-амина е като накарате тялото си да се страхува от него. Това може да ви се случи дори след години на всеотдайна и активна автодеструкция. Как за нула време да направите а-амина неактивен? Трябва само да се погълнете с опасно замърсена сонда. Най-унищожителната изненадващо не е дори някаква отрова за наддаване на тегло (15 чаши кафе, еквивалентни на кофеин в един грам? Случва се - повярвайте ми..), а от приемането на твърде киселинен сорт! Вашето (напоследък със сигурност по-малко) храносмилателно чувалче има способността лесно да произвежда киселина под формата на HCL, така че лесно може да нивелира твърде основния вид, но когато се стигне до нивелиране на киселината - това може да се случи по принцип едва по-късно, след като си проправи път по-нататък. Това означава, че ако приемете твърде много твърде киселинни вещества, това може да доведе до обикновени изгаряния на стомаха. Ако това е твърде сериозно - тялото ви може да реши да инактивира напълно веществото, заради което киселината е попаднала във вас. Тялото може да си помисли - ако вече не му харесва х, няма да ни внася повече твърде киселинни дози от него. Знам машината за връщане назад за такъв процес, но няма да я споделя тук. Вие, хората, сте луди.

PS
Може да имате този проблем и с различни вещества, но свръхкиселинността на а-амина е невероятно често срещана главно от (не мога да го нарека дори любителски) небалансиран синтез на Al/Hg/P2NP от типа "ще опитаме и ще видим".

3. Нещото, наречено "амфетаминова психоза", вече не може да бъде ваша грижа.
- Не смъркайте а-амин. Просто е така. Употребявайте го орално, така че черният ви дроб първо да го изчисти и второ, да се погрижи за времевото му дозиране в непродуктивния ви мозък. Ако го смъркате - голяма част от змията веднага се пренася от кръвоносните ви съдове до мозъка ви, без да се консултира с нищо с нормално работещите ви системи. Най-лошият сценарий се случва, когато дозирате, дозирате и след това забравите да го дозирате - и веднага щом го осъзнаете - приемате твърде голяма порция. Мозъкът ви може (обикновено към 3-ия ден от работохоличния ви цикъл, не по-рано) да си помисли, че се готвите да сложите край на тази лудост, и "амфетаминовата психоза" е реакцията за внезапното превръщане на големите му надежди за най-накрая заслужена след всички тези гадости - почивка - в "Къде отиваш, приятелю? Тъкмо започваме да се забавляваме, така че продължавай да работиш и да ни забавляваш, ебаси!". Ако не сте го имали, няма да го разберете. Достатъчно е да се каже, че когато започне - Имате около 80% от срещата с амбулаторната психиатрия (може би не за първи път).

Моят приятел молеше (на колене) някаква случайно срещната (някъде на улицата) невинна и подозрителна баба да не го записва на видео. "Моля ви, госпожо, не ме снимайте, моля ви!" :D

4. Може да си мислите, че можете да летите, но факт е, че има голяма вероятност да ви измамят. Дилърите често предлагат метамфетамин с мирис на амфетамин само като типичен продукт, когато нямат наличност.
- Проблеми?
а) Ужасяващ и драматичен край на "пътуването" ви, вместо да се погрижите лесно за него на макс с 1-2 бири и спокойно - нормално - примирение.
б) Дегенерация на нервите, тъй като m-амфетаминът е силно невротоксичен.
в) Приемане на нещо, за което може да не сте подготвени, не сте наясно, може да ви разболее, може да ви накара да бъдете погрешно лекувани в болница или какво може да сложи край на кариерата ви, когато тя ще дойде на проверка за наркотици от всякакъв вид.
г) Може да направите дори нещо, което не изглежда толкова лошо. Може да ви направи - а.амин хейтър (като мен в продължение на две години, когато ми го продадоха така за първи път, когато дори опитах). Може би и вие сте такъв? Сериозно помислете отново дали да не опитате порция от добър източник и да й дадете още един шанс. А.аминът е едно от най-несправедливо третираните вещества в света. Пробвал съм 80 различни вещества+ и за стимулантите - няма по-безопасно и добре контролирано вещество (когато е добре приготвено и чисто). Хората, които я използват, обикновено могат да работят, да мислят и да правят любов без много странични ефекти. Тя е практически безвредна, когато не забравяте да ядете, пиете и да храните правилно организма си.

PS
Не се ядосвайте винаги на дилърите за този вид мислене. Един мой познат беше пребит, когато веднъж продаде някакво вещество и нямаше повече, за да го продаде по-късно на същия човек :D А и понякога продават тази смес като "Флекс", защото е лошо да се взема метамфетамин, но е готино да се взема "Флекс" :D
 
Top