Question Международен полет с дестилат

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
планирам да летя до германия по някое време този месец, исках да донеса малък немаркиран буркан с дестилит (около 20 грама), публикувах в reddit и всички казаха, че не си струва да се носи и че най-вероятно ще ме хванат. има ли някакъв начин да донеса дестилит с по-голям шанс за успех?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Летищата в Германия имат много строга система за сигурност. Не ви препоръчвам да пренасяте някакъв незаконен товар през границата на полета. Какво имате предвид под "дестилат"?
 
Last edited by a moderator:

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Дестилат от делта 9, не мирише и само прилича на мед
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
За да победите носа на кучето, трябва да опаковате правилно, най-добре двойно вакуумирано и да почистите всичко внимателно с IPA в среда, която е свободна от забранени вещества. И дори тогава бих внимавал да не се доближавам твърде много.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Напълнете бутилка с крем, поставете я в пластмасовата чанта за тоалетни принадлежности между пастата за зъби и в ръчния багаж на видно място през скенера.

Но от друга страна изобщо не бих го препоръчал хехехе
 

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
мислите ли, че ако напълня дестилата в бутилка с крем, ще мирише или не, мога да го запечатам във вакуум, но не знам дали ще го изтеглят настрани, че е вакуумиран. също така дали ще е по-добре да го нося в ръчния си багаж или в багажа?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Вакуумното запечатване на крем би привлякло вниманието хехехе.

Хм, чудя се дали кучето така или иначе е обучено на миризмата на дестилата. мисля, че е обучено на миризмата на самия канабис
 
Top