За купувачи на F1000 или на други продукти от Китай

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Търся ппл, които имат опит в закупуването на Китай или синтетика от доставчици, които твърдят, че разполагат с големи количества. По принцип въпросът ми е колко разфасовки обикновено вземат те. Знам, че това зависи от множество променливи. Но например, ако имате 10 грама от F1000, колко бихте го нарязали? По-голямата част от това, което намирам, са просто наркомани, които казват, че трябва само
Iv .2 и продължават да споменават как е по-силно от това, което получават на улицата или на m30s. Просто съм любопитен дали тези продукти си струват?
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Хей, приятелю, мога да ти помогна, ако искаш, знам съотношението как да го сготвим в скали
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Получих 250 г средно силен MDPV от Китай миналото лято, но все пак бяха измама. Купувам само готови наркотици, колкото по-силни, толкова по-добре. Работете върху намирането на правилния продавач, за предпочитане е да има тъмнокож "fuck the law"-минид
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
все още сънувам кошмари, когато алис и кевин (бо пенг) от kk.pu ми изпратиха 5 килограма между apvp, bk mdma, 4 fa,mxe и jwh 250 в шибан черен чувал за боклук, а поръчката дойде.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Кой разполага с f1000 или cw? Имам нужда от масово търсене в продължение на векове шибан ад
 
Top