Анонимно създаване на компания

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Въпрос, ориентиран към САЩ.

Как човек би създал компания, която не е свързана с тях по никакъв начин? Предполагам, че може да се наложи да се сдобие с фалшива лична карта и други подобни неща.

Изглежда, че ако човек иска да поръчва прекурсори, разтворители, стъклария в среден и голям мащаб, би било добре това да се прави от компания, а също и да не може да бъде лесно обвързан с личността си.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Какви лекарства искате да направите ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Интересувах се от някои често срещани катинони, както и от амфетамините. Вероятно 4 ммк и метамфетамин.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Създаването на фирма всъщност изобщо не е лоша идея. Ако профилът на дружеството е такъв, че определени химикали, Н2, лабораторно оборудване и т.н. са нормални за такова дружество, тогава не мисля, че някой ще се вглежда във възрастта или годишните приходи на дружеството. А дори и да го направят, това може да е стартъп, който иска да изследва нещо. Ако стартъпът се провали след година или две, това също не е нищо необичайно. Мисля, че има много по-голям риск в използването на фалшиви документи, отколкото да имаш лоша бизнес идея и да ``изгубиш`` много химикали и ресурси, за да я разбереш...
 
Top