Доставяне на наркотици на приятелите ви в затвора!

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Щях да включа снимки, но имам технически затруднения.

Ще използвам метамфетамини като пример.

Вземете кутия цигари, изхвърлете около половината от тютюна и добавете там няколко кристалчета (разбира се, те ще са малки и натрошени)

Добавете тютюна обратно и сега сте заредили цигара с някакво кристално място обратно в пакета.

По време на посещението просто предайте цигарите като подарък.

Начинът, по който те ще пушат кристала, е като използват цигарите, така че ще поставят там дозата на около една трета от пътя надолу и ще добавят тютюна обратно. Когато го пушат (бавно), топлината е достатъчна, тъй като се приближава, за да изпари метамфетамина.

Това не е идеално, но работи.

- Сила
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Може би зависи от самата държава дали това е възможно или не, но правилата, за които знам, са такива:

Посетителите не могат просто да внасят тютюн или други неща, различни от бельото, или дори да ги предават на затворник, преди да бъдат претърсени. Понякога дори не е позволено да докосвате или държите за ръка съпругата си.
На затворниците е позволено да получават пратки, но всичко се проверява с рентген на 100%, а кутията с тютюн трябва да е официално запечатана, в противен случай не е позволено да се внася.
Така че този стар трик ще бъде открит безпроблемно.

Начинът, по който нещата попадат в затворите, често зависи от това как е построен затворът и къде се намира.
Хората са хвърляли стоки през оградата, дори съм чел за дронове.
Тогава често са замесени корумпирани надзиратели.
Различни наркотици като rc химикали или Crystal се разпръскват върху писма, но повечето неща влизат в джоба на затвора от затворници, на които е позволено да напускат затвора през деня.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Разрешено ли е вече тютюнопушенето в затворите?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Когато бях в консервната кутия, използваха да смесват Н или синтетичен С в глина и да го скриват между пролуките на пръстите. Поне по онова време не проверяваха там в системата на затворите в моята страна.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Смятам, че в САЩ тютюнопушенето е забранено на територията на институциите в зависимост от отделните щати. В моя щат тютюнът не е разрешен от 90-те години на миналия век. В някои щати тютюнът се продава в комисионите.
Така че според моя опит, в зависимост от заведението, най-вероятно, ако сте в окръжен затвор, трябва да използвате пощата, тъй като няма напускане на територията или контактни посещения - трябва да напоите хартия с желания от вас разтвор и да напишете малка бележка върху нея. Това работи много добре за синтетичните ноиди. Чувал съм, че работи и за кристали, а за субоксон съм чувал смесени резултати. Не съм положително настроен за нищо друго, тъй като всичко, което влиза, се проверява щателно, правят се рентгенови снимки, преглеждат се с кучета и т.н.
.
Друг вариант са контактните посещения - това е предимно за щатския затвор, а не за окръжния затвор. Лентите субоксон са основната стока - хората изкарват повече пари, излизайки от затвора, отколкото са изкарвали, търгувайки по улиците. Хората навиват лентите в найлоново фолио и правят малко пакетче, обикновено някоя жена го промъква и намира начин да ви го достави, без никой да забележи. Посетителите се претърсват леко на влизане. Трябва или да я преглътнеш, ако ще мине, без да бъде унищожена, или да я скриеш много добре, защото след посещението ще те претърсят. При 100-200 долара за 8 мг лента... можеш да направиш малко състояние за кратко време. Обикновено ще накарате някой да изпрати паричен превод на своите хора и ако се получи, ще получите лентата си. Можеше да разчупиш лентата на 16 или 32 парчета и да я сложиш в няколко капки вода на лъжица и да смъркаш всяко парче и цяла нощ да чистиш килията си с четка за зъби. При контактните посещения можеше да вкараш всичко, но обикновено това беше трева или синтетични ноиди като тамян и лентички за субоксон.

Ако успееш да се добереш до по-ниска степен на сигурност, можеш да си намериш работа във външна бригада, която събира боклука на магистралата или на територията на затвора - хората правят това най-вече само за да тършуват из цигарените угарки за тютюн, от време на време се случваше да се промъкне нещо. Хората може би ще успеят да хвърлят нещо през оградата, но това е доста рисковано и трудно. Има и други привилегии като освобождаване от работа, при което ви оставят и прибират в местен бизнес, с който заведението има договори, това е най-добрият вариант, но отнема време, за да заемете тази позиция, обикновено след първата година в затвора. Работил съм в конюшнята на щатската полиция, като съм копал лайна, по принцип всеки имаше нещо за правене там, нямаше баня, така че всички трябваше да серат в гората - не беше проблем. Лесно можеше да организираш мъртва точка и повечето хора го правеха. Ако можеш да излезеш от територията на инстутуцията и да намериш минута-две за себе си и можеш да накараш някого да ти донесе каквото искаш, ако имаш тази връзка, можеш да промъкнеш гаубица обратно вътре парче по парче, ако искаш - всяка ситуация е различна, така че трябва да изработиш нюансите. Стига да си го надушил, да си мълчиш и никой да не те издаде, можеше да направиш всичко. Само се увери, че си минал през уринните си скринове - повечето охранители дори не са те гледали, така че не е много трудно.

Последният вариант е, ако имаш връзка отвътре - ако охранителят е семеен приятел, може би някоя от медицинските сестри. Или ако имате наистина готин адвокат. Това е рядко срещано и трудно и обикновено не продължаваше твърде дълго по една или друга причина, не знам защо.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Те са доста умни! Обикновено не тестват пощата за скрити наркотици? Предполагам, че накисването на хартията е направено за малко?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Неща като кокаин и хероин не вършат работа, ако се опитате да ги внесете по пощата, напръскани върху хартия. Предполагам, че ако подготовката е добра и писмото не изглежда подправено по никакъв начин, като в случая не изглежда да е напръскано с нещо или да мирише странно, именно двусмислието на семейството на синтетичните ноиди, например, прави възможно те да преминат. Например, няма обобщен тест за "синтетичен ноид" - би трябвало да се тества конкретно за 100 различни химикала, а те не разполагат с такива ресурси. Те не тестват, освен ако нямат основателна причина да подозират.

В един момент синтетичният ноид, който се появяваше, беше толкова силен, че дозите му бяха буквално с размерите на квадратче LSD. С други думи, на страница от подплатена хартия с размери 7,5х11' се намираха няколко хиляди удара. Изяждахте по 1 или 2 от тях и бяхте толкова напушени през целия ден, че заспивахте, събуждахте се и все още бяхте напушени. Продължителността беше поне 20 часа... това осигуряваше чудесно бягство в един абстрактен свят. Беше като да ядеш 800+ mg THC.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
По-добре да го дозирате внимателно, нали? Чувал съм истории за хора, които са били извън задника си на тези синтетични ноиди
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Да, сега като се замисля, си спомням, че съм чувал някакви истории за момчета, които не са имали никакъв досег със синт-ноиди, никаква трева от години, дозирали са се и са "изпаднали в безсъзнание", повече или по-малко... В крайна сметка си изгубиха главата и това или се превърна в рядък, но управляем епизод, или други се озоваха в държавната психиатрична клиника и уж не бяха същите отново.

Силният ум и познаването на веществото изминават дълъг път при справянето с тревожните преживявания. Единственият, който наистина се интересува от това дали дозата е правилна - химикът, наистина трябва само да се увери, че излиза с лека печалба, ако изобщо има такава, и че глупостите не са боклук. В противен случай никой няма да се предозира, нали? Имам предвид колко силна може да направи някой лист хартия с размерите на блотер със синт-ноид? Чувал съм, че цялата страница се е продавала за сума между 200 и ~1500 долара, за наистина бомбастичните гадости. Една от тези страници би струвала няколко хиляди долара на дребно при цена от 10 долара за удар. 200 долара бяха по-скоро хит с размер на пощенска марка (ако е така), обикновено не си струваше да се купува, освен ако не беше напълно сух, но често това беше сумата, която "вървеше", за да се опиташ да измамиш някого. Така че на една страница имаше няколко дози, ако изобщо беше добра. По онова време (около 2017-18 г.) нямаше много хора, които да се занимават с това, така че получаването на един от тези наистина качествени източници беше рядкост отвътре и най-вероятно сте имали дози с размер на марка.

Много приятен лукс, който можеше да се получи отвътре. Ако можете да се справите с него ;]
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Просто си гледал прекалено много бикини лошо ахах поне е метамфетамин, а не рицин
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Продажба на химикали: Имам подобен страх от психеделиците, защото самият аз имах лош трип и бях настанен в държавна психиатрична болница. Човече, много ми харесва твоята проницателност по този въпрос! Страхотно е да се чете
 
Top