Question Извеждане на форума от clearnet

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Чудех се дали не е добра идея да хостваме този форум само на tor, за да не може LE да проследи сървърите на clearweb и да донесе този страхотен форум
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Също така смятам, че не е добре да се оперира с клиринги.
Твърде много внимание от страна на неправилните източници.
използването на clearnet като резервен вариант за Bbad, да, това е добра идея
Искам да кажа, че в clearnet можеш само да четеш, но никога да не пишеш.

Проблемът днес е, че фе нтите влагат всичко, което е по силите им, за да се борят с него. Това е 500% преди за момента. Само да напишеш думата, е не
така че fuckt up е. Не съм проверявал лентата за търсене с думата, но това е магнит за неправилните хора
един банер на първа страница е може би добра идея, за да знаят хората, че са тук на грешното място за това, за да могат да търсят на различни места . и да се редактират настройките за търсене на думата, така че винаги да има 0 теми вярна лента за търсене също може би не е лоша идея. не знам какво мислите вие, хора ?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Мисля, че на това място трябва да има по-труден скрининг за членовете cuzz всяко старо прасе може просто да се регистрира и да започне да плува из форума...scares the piss outtame,I wish I had better suggestions.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
БЛАГОДАРЯ , или поне се отървете от витрината и отидете на p2p escrow. Доставчиците на едро от Китай трябва да бъдат проверявани или партньори, или да бъдат отделени от основния сайт само моите 2 цента
 
Top