Стъклени изделия за САЩ

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
След няколко търсения единственият доставчик, който открих за Съединените щати, беше само CONSTANTYLIOUS777. Вече щях да поръчам, но щеше да се наложи да поръчам от неговия уебсайт, а аз не се чувствам комфортно без ескроу. Има няколко местни компании, които бих могъл да опитам, но аз показвам лицето си ще бъде последна мярка. Така че, ако някой може да ме насочи към доставчик, ще бъда много благодарен.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
В Amazon, eBay, Etsy и на още 20 места се продава всяко парче стъкло, което можете да си представите. С много малко изключения нито един стъклен предмет не е незаконен. Ако се притеснявате, че хората ще разберат, че я имате, вземете я на фалшиво име. Закупуването на употребявана от физическо лице в eBay е по-анонимно и можете лесно да използвате пощенска кутия и фалшиво име.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Значи единственият път, когато трябва наистина да се притеснявам, е когато правя ъпгрейд на химически реактор?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Трябва да потърсите законите на вашата държава. Ето един copy/paste
. В Съединените щати е незаконно физическо лице да притежава, произвежда, купува или продава колба с кръгло дъно с три гърла, като знае, подозира или възнамерява предназначението на колбата да бъде за производство на незаконни или контролирани вещества.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Така че мога да ви продам колба с 2 гърла, без да ми пука какво правите с нея, но колба с 3 гърла, майната му.
Шегувам се, технически е незаконно да продавате на когото и да било каквото и да било, ако подозирате, че може да извърши престъпление с него. Не бих могъл да ти продам чаша бензин, ако кажеш, че ще изгориш нечия къща
 
Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
О, добре. Предполагам, че тогава ще се занимавам с делта 9 lol. Канабисът е законен тук, така че
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
А повечето от местното оборудване се продава точно от продукта за дестилация на канабис. Те ще бъдат нависоко, за да каде 🤣
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Има много основателни причини да практикувате химия като хоби. Цялото това оборудване може да се използва за дестилация на етерични масла, които да продавате на фермерския пазар. Просто го вземете от Amazon или директно от Vevor.
 
Top