Сурово вещество: 3-Me-PVP. Моля, погледнете

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, (информация за веществото). Неговото вещество е новосинтезиран пиролидинофенон.
Информация за веществото:
Тривиално наименование: 3-метил-PVP
IUPAC: 1-(-3-methylphenyl)-2-pyrrolidin-1-yl-pentan-1-one
Подобно на алфа-pvp, но с метилна група на третата въглеродна позиция на фениловия пръстен.

Тази партида е много по-лоша по отношение на дрезгавостта в гърлото. Едва ли мога да го изпарявам в метамфетамин...

100% хомогенен, бял пухкав прах. А htye са известни с високата чистота на веществата.
Опитах ре-кс с дестилиран H20, но не можах да го върна обратно или да го накарам да кристализира. А аз съм много опитен по отношение на ре-кс. Дори продавачът на RC имаше проблеми с рекристализирането му, когато го синтезираше.

Искам да го направя по-малко суров...

Химикали имам вкъщи:

HCl 30%
NaOH
Дестилиран H20

Стъклени съдове
Съд с реотан
Стъклени чаши x2
Температурен метър
pH-метър
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Почти сте готови да направите А/В , само трябва да вземете тази нафта, минерален спирт, керосинов етер или нещо неполярно. Не знам какво би било най-добре. Бихте могли да го прекарате през електронна ножица/настройка за бонг и да видите дали това ще помогне.
1. Намокрете малко и проверете pH. То може да е много ниско
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Опитвам се да отговоря първо на ур.

Идеята ми беше да го превърна в свободна основа с NaOH и дейонизирана вода. И след това да се добави HCl 30%, за да стане отново HCl, и след това да се добави ацетон, за да се разбие. Защото не мога да направя HCl газ :/

Или трябва да почистя свободната база, преди да я превърна отново в HCl?
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
pH е 6-7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ако приемем, че не сте използвали тонове вода, това изглежда високо(твърде елементарно. Ще видя какво мога да открия след 2 минути
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Можете да нагреете HCl+H20 и при изпаряването на H2O се освобождава HCl. Това не е предпочитаният метод, но е правен
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ще предположа, че основата МОЖЕ да е течна при стайна температура или малко повече и вероятно ще плува и ще можете да я декантирате. Без да отнемам нищо, ми е трудно да повярвам, че неутрализирането и подкиселяването биха довели до нетна печалба, всяко нещо в нея просто би направило каквото и да е и след това би се върнало към това, което е било преди. Повече или по-малко
Бих разклатил основата с малко вода един или два пъти.
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Моля, можете ли да ми кажете какъв е ефектът на това лекарство в сравнение с други пироси като а-ПХП?
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Най-добрият начин за пречистване на вашия пиро :

Разтворете в минимум 99,9 IPA (предварително изсушен) и поставете във фризер при -20C за 6-12h и филтрирайте, ще получите най-чистото пиро, което някога сте имали, можете да го промиете и със сух ацетон на филтъра.
 
Top