Question Имате някакви съмнения относно мефедрон

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Искам да обсъдим някои неща за мефедрона, надявам се да ми отделите ценните си 10 минути

(1) През последните 1-2 месеца чета синтеза на 4mmc и съм много заинтересован от производството на 4mmc. Нямам никакъв опит в химията, но мисля, че разбирам 80% от процеса и мисля, че мога да се справя, Намирам този за лесен "Синтез по Мадре". Какво мислите за този синтез? Или препоръчвате нещо друго?
Имам нужда от лесен и по-малко времеемък и по-елегантен синтез.

(2) 2-рото нещо е, че не мога да намеря 2b4mp, така че мисля да направя това, но 4-метилпропиофенонът също така мисля, че е регулиран в ____ (няма да кажа името на страната, но започва с IN и е една от страните с най-голямо население) , защото продавачът иска документи "сертификат за краен потребител EUC", за да закупи това. Така че, момчета, знаете ли някакъв начин, по който мога да се сдобия с 2b4mp или 4-метилпропиофенон неофициално?

( Знам, че е глупаво, но имаме ли тук колеги химици от моята страна?)

(3) Мисля, че когато подготвя всички неща, ще поискам помощ от някой опитен химик, като малка група или нещо подобно, където просто да публикувам снимка, когато се объркам, и да поискам съвет (надявам се, че някои от вас са доброволци за това)

(4) това не е свързано със синтеза, а с начина на консумация, там, където живея, хората смесват 4mmc с дъвчащ табак (нарича се раджниганда), смесват го и го слагат в устата и правят слюнка (плюят), това дава усещане за парене на езика, чувства се много еуфорично и енергично и това усещане продължава 30 минути или нещо подобно, те изплюват слюнката от устата и след това повтарят това отново, 1 грам им стига за 3-4 опита на този метод. И така, какво мислите за този метод на консумация и какви са другите начини за консумиране.


Добре, благодаря за вашето време, момчета, надявам се, че момчетата ми помагат в коментара, това е един от най-добрите форуми, които срещам.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Можете лесно да намерите 2B4MP от Китай. Продавачът ще го замаскира, така че да не бъде открит от индийските митници. не се нуждае от никакви документи
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Благодаря, че не знаех това, дори и митницата да го открие, ще направят ли нещо или просто ще го шитнат?
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Трябва да платите малка сума за мито, обикновено от няколко долара до десетки долари. Ако не платите, няма да ви дадат пратката и няма да се отклонят от пътя си, за да я проверят.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Не успявам да намеря никакъв доставчик, имате ли някакви препоръки?

Намерих доставчик на 4-метилпропиофенон, но той ще добави още стъпки към синтеза
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
повечето от Китай продавач всички продават 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
BK4 и MA HCl можете лесно да закупите от китайските доставчици без никакви проблеми, те осигуряват митническо освобождаване и релативират стоките.

Студеният синтез е много лесен за извършване, не е необходимо да се следи постоянно температурата
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top