Помощ и съдействие

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Кой от тях е най-добрият от 5cladb,,jwh018 и ur144...????
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
5cladb.но няма как да се снабдите с него в днешно време. ако някой го продава, най-вероятно ви измамва.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro имате ли опит за 7add...предишният ми продавач казва, че има 7add, но никога не съм го изпитвал...правя синтетични канабиноиди, които у ми трябват силни ноиди..5cl беше любимият ми..но много трудно се намира в тези дни..само един е 7add на разположение..трябва да знам колко е силен и си струва.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
новите от китай са всички cb2 само така неактивни. гадно му е. вижте поста ми в темата за 6cl 8fa.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
7add не е нов... той е стар. но аз никога не съм го използвал... така че имате ли опит за него.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ако е от Китай, не е активен поради забраната atm.its не е добър човек, но можете да го опитате сами.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Какво ще кажете за Холандия... възможно ли е да се намерят активни ноиди от Защото моят продавач изпрати от Холандия... yeh всички китайски доставчици са изпратени неактивни и боклук химикали и scammers.so как вие момчета го правят .. купуват или синтез го.аз сея толкова много статии за това и имам синтез на idia за ur-144.how за този метод на ur144.can имам силен и активен ur144 noid, че следва тези методи правилно..има ли някой от този форум начинаещи като мен го правят..tnx за любезен отговор.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Да. големи количества само jwh210.small количества adbb но това е само като 10g и ще бъде gone.jwh210 е 1st gen канабиноид и по-слаба от всички най-нови ones.but тя е активна за разлика от всеки друг atleast големи количества.
 
Top