помощ безводен амоняк

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Може ли някой да публикува най-добрия и най-простия начин за производство на метамфетамин с метода на безводния амоняк разбирам го разбирам разбирам и shake and bake е все едно някой е имал списък и няма идея какво да прави с него смесва го в бутилка и след като тази се взривява и те осъзнават, че котешката тоалетна не е решаваща и се ражда shake ans bake lol знам как да получа NH3- и разбирам, че литият държи допълнителен водород, но след като направих NH3, на практика не знам какво точно да правя, ако и аз трябва да предположа, бих казал, че хапчетата в амоняка и добавете литий и направете 3 слоя и го газирайте, но idk със сигурност, дори ако получите цялата теория, практическото приложение е съвсем друг звяр Знам метода HI, откъдето имам идеите, които имам за това какво да правя по-нататък, и имах няколко години химия в колежа Наистина бих искал да преработя някои домашни неща отново уморен от Levo твърде имайте предвид всички вие, които сте умни панталони там, простотата е основната тема на всичко това, когато е възможно, благодаря ви
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Амонякът може да ви убие да предизвика паника Сила на грешки и да се превърне в цялостна неприятност Освен това е добре, но ако трябва да започнете в ултрамалък мащаб, защото всеки f**** се е появил веднъж с този метод, все още не съм видял някой, който да не го е направил
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Не мисля, че сте имали няколко години обучение по химия в колежа. Използването на действителен безводен амоняк е проблематично при метода на разклащане и печене. Амонякът е течен само при 100 psi или -40°f, така че вкарването на амоняк в пластмасова бутилка при запазване на един от тези параметри е трудно. Може да се направи, но ви трябва план. По-популярно е извличането на амониева сол с луга на място.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Да, аз говоря за действителни ситуации в реалния живот, а не в лабораторната ситуация, трябва да си f****** идиот, за да го направиш, говоря за кражба или за това, че сам си го компресираш при не съвсем идеални условия.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
удивително чи видял това да се прави в бутилките за сода бис милион пъти. Счупи ми се главата, като си помисля, че една бутилка от поп може да издържи 100 psi, но някак си постоянно виждам течен бронз, направен в бутилки от поп течен бронз = разтворени електрони в амоняк може да се направи и с натрий вместо с литий. хората с 2 години химия в колежа го наричат реакция на бреза. Да откраднеш амоняк от фермер вероятно е по-малко безопасно, отколкото да ограбиш банка с оръжие в ръка Всички фермери имат оръжия и знаят точно какво се опитваш да направиш и има около 25 % шанс да се самоубиеш при първия опит, 10 % шанс да те задържат с оръжие в ръка, докато дойдат полицаите, и 40 % шанс да установиш, че дори не можеш да изкараш гадостта от резервоара в нещо подходящо, за да я откраднеш. ТОВА Е НАЙ-ОПАСНОТО НЕЩО, КОЕТО НЯКОГА СТЕ ПРАВИЛИ. Както вече казах, вземете малко амониев нитрат, сулфат, хлорид и ги сложете в бутилка с малко натриев хидроксид, освен ако не сте най-щастливият майчин син на света. Каймакът, който получавате от кражбата на този амоняк, е адски много по-силен от всичко, което можете да направите с него
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
В днешно време не бих направил нещо толкова глупаво бих използвал директното хидрогениране паладий върху въглерод да бъдеш фантастичен са предизвикателство, но най-лесното най-надеждното е push pull с червено и аз Не бях s******* на вашия метод просто казах задължителното предупреждение, че брезата е по-опасна, отколкото трябва да бъде, да го кажем така, че съм се напълнил с амоняк в лабораторията преди и ще кажа, че е до флуора и да, брезата с един съд или shake and bake влезе в масова употреба, когато бях първокурсник в колежа, така че преди известно време това е било наоколо ние се преместихме от бутилки със сода до пожарогасители със специални инструменти, за да може да го достигне и да се обезвъздуши, но там, където живея, не получавате нитрат в студената си опаковка само карбамид и целият смисъл на едната част беше удобство аз се наслаждавам 1 обсъждане на химията заедно с реалния свят химия заедно със следване на указания сценарий Кити химия, защото Господ знае, че съм направил всичко, което никога не трябва да правите, но може би всички не са толкова глупави като мен
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
36
Points
18
Знам, нали? Хората понякога правят най-безумните и опасни глупости, а когато случайно не им се случи критичен инцидент, ами всички останали просто приемат това като доказателство за концепцията и бягат с нея! Понякога готвех с един пич, който настояваше всичко, което приготвяхме, да бъде хидрогенирано от неговата пожарогасителна инсталация. Същият шибан от 70-те години на миналия век или нещо подобно. Точно когато започвахме да готвим, той отвиваше вентила отгоре, пускаше няколко пълни юмрука каменна сол, наливаше сярна киселина, завиваше вентила обратно, затягаше го, после излизаше навън до телефонния стълб и докато държеше старото нещо за пръстена, който минаваше отгоре, го удряше в страната на стълба, като правеше голяма вдлъбнатина отстрани. Не знам защо, на върха на това шибано нещо имаше манометър! След това се върна и постави пожарогасителя в ъгъла, а после се зае с всичко, което все още трябваше да се прави с продължаващия да работи синтезатор. Това ме дразнеше до смърт, защото когато произвеждах или правех нещо, което можеше да ми донесе пътуване със затворнически автобус, винаги бях тих, нащрек и се ослушвах за всякакви звуци, които биха могли да покажат, че има проблем... В общи линии просто бях нервен и притеснен, но повечето хора не можеха да го разберат. Това обаче ме правеше малко нервен. И всеки път, по дяволите, забравях за този проклет пожарогасител, докато работех, и всеки път, по дяволите, той меһттр://.... Работех си спокойно, в собствения си малък свят, когато изведнъж "КЛАААНГ!!!!" Вдлъбнатината изскачаше от страната на пожарогасителя и ме плашеше до смъртһттр://!!!! Ако имах НЕЩО в ръцете си, обикновено го изпусках, защото в момента, в който то e
се изключваше и задникът ми беше на 3 крачки към врататаһттр://!!!! И след това всеки път този задник крещеше: "Газта е готова!!!" Сякаш бяхме задържани да я чакаме или нещо таковаһттр://!!!! Боже, той ме вбеси! И винаги се страхувах, че тази шибана майка ще избухне!!! Това се случи около 5 пъти и след това отказах да работя повече с него. Lol
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Просто ще смеся амониев нитрат и натриев хидроксид в да речем газово шише, пуснал съм маркуч в някаква котешка тоалетна и след това в контейнер в сух лед
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Не търся да започвам възбуждащ екзистенциален теоретичен разговор lol Мислех, че вече съм се вкопчил в собствения си задник, но оттук нататък става още по-зле, хах lol o Добре, можете напълно да видите, че корените на всичко това са започнали в алхимията и нейното влияние е живо и до днес lol Не се обиждайте, че тичам да разправям тези глупости по улиците на хора, които са наркомани, на които ни най-малко не им пука. Аз съм просто честно се опитва да намери осъществим начин да излезе в света и това е едва ли печеливша да се направи HI метод и аз всъщност ме има някои паладий покрити плочи, но това изглежда като дълъг тъмен път в добри дни съм направил азотна киселина в банята ми със студени опаковки и miriatic и аз не искам да се окаже с куп Levo fucj, че смучене задника shit полярна чиста е обратно, но трябва да го поръчате и хората, участващи в smurfing достатъчно кутии ще бъде redonkulous не искам да добавя още повече за това и аз не изкарвам достатъчно пари за да си направя труда да се ебавам иди ми кажи и аз просто исках да знам какво да правя след като имам безводен амоняк мога да отида да го намеря някъде другаде честно казано просто се надявах на по-практично обяснение без навигация на куп шибани справочни материали бих бил някъде добре проветрен вероятно импровизиран аспиратор ако е възможно това не отнема, но като Оз за две кутии все пак дори ако трябва да малка партида много малки партиди това също е добре
 
Top