ПОМОЩ! завърших микромащабната си партида MDMA с нов PMK, но не мирише правилно, какво съм направил погрешно?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
така, изпълних всички стъпки, всичко беше много много добре, стъпка по стъпка с успех... последната стъпка, кристализация чрез дестилация - (изпаряване на IPA / xylene с HCL) , кристалите се появиха, залепени на дъното, но много много кафяви... след това, когато се остави да се изпари, се опитах да промия с ацетон и само малка част от кафявия цвят изчезна, но големият проблем е миризмата... не мирише на сафрол, всъщност мирише на ксилол, само няколко, но мирише на ксилол...

Кристалите поставих върху нагрят IPA в наситен вид, за да видя какъв размер на коралите ще получа утре, трябва да кажа, че точката на топене е правилна на 100% , а елхите бяха ТОЧНО както е описано в старата рецепта за родий, всичко беше ПЕРФЕКТНО, С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА МИРИЗМАТА И ЦВЕТА.

Трябва да кажа, че новият pmk , восъчният никога не дава перфектно жълто прозрачно масло като стария, този нов КЕТОН ще бъде кафяв... опитах всичко да почистя, но изглежда, че е просто тъмнокафяв сам по себе си, така че предполагам, че много кафявите кристали са ОК ... но МОЛЯ! ПОМОГНЕТЕ МИ С ТАЗИ МИРИЗМА, има ли нещо, което съм пропуснал? как да се отърва от ксилола? само изпаряването не е достатъчно?

Благодаря предварително
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Сушенето и рекристализацията могат да помогнат в теорията. Имате ли снимка?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

пробвах всичко , изсуших правилно , дори под вакуум с калциев хлорид, и прекристализирах след промиване във вряща ацетона...и нищоһттр://.... предполагам, че трябва да е този нов восък .... мирише на "бонбон", само след превръщането в MDP2P има лек мирис на сас.
 

gyq0514

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Хей, братко, опитвам се да играя с mdma
Мога да получа pmk от Китай, но просто не съм сигурен кой трябва да взема
можеш ли да ми споделиш номера на новия pmk, който си използвал?
Благодаря ви много!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Всички работи на CAS... отговорих ви в личното съобщение, което ми изпратихте
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
За пречистване можете да използвате бисулфитен адукт, ще публикуваме видео как да го направите.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
крайният продукт са много добри, направих TLC , bur проблемът е много тъмният цвят на резултата... не се дължи на примеси на виж... промиването с ацетон не прави нищо.... и проблемът с миризмата се оправи след рекристализация в наситена вода.
надявам се тази система, която споменавате, да помогне за цвета , моят кристал е почти черен, но с перфектна чистота.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Бихте ли ми казали как сте направили кристализацията си, моля?
 
Top