Помогни на Бога! Моят D-Meth става странен!!

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Прекарах газообразен хлороводород през смес от D-meth и ацетон и получих лъскав прах.
Той е различен от праха на хлороводорода. Той е като много фин "лед"!
Искам да получа хидрохлорид на метамфетамин, след което да разтворя хидрохлорида и да рекристализирам, за да получа големи кристали!
Но не знам какво съм направил погрешно?
Мога ли сега да разтворя този фин лед във вода и да го рекристализирам?
Или трябва да го разтворя и да добавя натриев хидроксид, за да получа ФБ масло, и след това да го направя отново?
О, Боже, някой да ми каже какво да правя!!!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Можете ли да покажете снимка на продукта и да разкриете метода на синтез? Във форума са публикувани методи за кристализация в различни разтворители, включително кристализация във вода. Но е по-добре първо да получите прах, за да прекристализирате това.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Здравейте, господине, искам само да знам дали "ICE" може да бъде директно разтворен и рекристализиран с разтворител?
Или трябва да използвам алкали, за да извлека маслото? След това да направя газообразен хлороводород, за да получа метамфетамин хидрохлорид, и след това да го кристализирам на големи кристали?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Здравейте, господа, направих същия метод два пъти и получих различни резултати!
Първият вляво е хидрохлоридът, знам, че може да се разтвори в определена пропорция разтворител и да се рекристализира!
Второто е по същия метод, то е по-скоро кристал!
Искам да знам дали вторият може да се разтвори в разтворител и след това да се изпари разтворителят, за да се получат големи кристали?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
-
 

Attachments

  • C6tjaoRqn3.png
    C6tjaoRqn3.png
    3.4 MB · Views: 29
Top