Помогнете да се направи мда

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Здравейте, приятели, да кажем, че имам сафролово масло, бих искал да знам как мога да се доближа до mda..без да имам твърде много химическо оборудване. имам вакуумна помпа и затворена тръба от неръждаема стомана..но нямам лаборатория, това ще бъде по-скоро гаражен проект ! ! Бих искал най-простият възможен начин, резултатът ще бъде mda ... не е важен размерът на кристалите в действителност резултатът може да бъде на прах, ако е по-лесно да се направи!!! Моля, обяснете по най-лесния начин, за да разбера, че знанията ми са основни или никакви!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Необходими са ви достатъчно стъклени съдове и химикали, за да направите.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Да, мога да получа продуктите и очилата лесно !!! Бих искал да знам какъв би бил най-бързият начин, като съм noob по темата и работя в гаража!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Добре, хубаво, значи искате да превърнете сафроловото масло в mda, процесът не е толкова труден, но ще бъде опасен, поради токсичността на процеса на синтез.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
И така, изсипете в колба сафроловото масло, в другата колба смесете NaOH(всъщност нямам представа колко от маслото имате, за да знаете колко да добавите от каустичната сода, трябва да знаете колко милилитра имате от маслото и да разделите на 2, ключови думи математика). След като сте изсипали NaOH, добавете водата (сега трябва да увеличите количеството на содата на 2). Сега изсипвате водата, разбърквате, докато се разтвори, добавяте в маслото алкалната смес, разбърквате и трябва да загреете маслото със сместа на 65*С градуса, след като видите, че се появява слой топер, спрете нагряването, сега изчакайте, докато сместа се охлади до стайна температура, след като се охлади, можете да отделите слоя топер, с помощта на спринцовката добавете в бехеровата чаша, изчакайте 4-7 часа, за да кристализира, след като кристализира, добавете 50 ml изопропилов алкохол, загрейте на 65*С градуса, след като кристалите се разтворят, можете да спрете да разбърквате и да загрявате, изчакайте да се охлади до стайна температура, след 6 или 7 часа ще се появят кристали, проверете рН, ако не е 5, направете смес за рН, добавете 50ml ацетон и 2ml солна киселина, сега можете да добавите със спринцовката сместа за рН и в същото време да разбъркате, след като рН е 5, можете да филтрирате и да оставите mda да изсъхне.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Трябва да направите MDP2P от сафролово масло и след това да го редуцирате, както е описано тук, но без нитрометан. Ще получите MDA.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Chemistrydude
Приятелю, много ти благодаря това е най-простият синтез, който някога съм виждал ... Надявам се, че ще проработи, бих опитал ..резултатът ще бъде повече зърна, отколкото кристали, нали?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Да, но ефектът ще бъде по-малко мощен от този на MDA на пазарите.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Това не е ръководство за синтез на МДА. Ще получите 1-(3,4-метилендиоксифенил)-2-хлоропропан или смес с изомер на 3-хлоропропан. @Tonojogo
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Да, но това е като MDMA или MDA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Това вещество няма психоактивни ефекти, почти съм сигурен. Няма аминогрупа, която да има афинитет към рецепторите.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
По дяволите, опитах се да направя всичко възможно...
 
Top