Нужна е помощ Надявам се, че ми е позволено да пиша тук нов във форума

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
По принцип имам 10 г- 7абф и един килограм ягодов отпуск Опитвам се да направя к2 подправка за моите френдове, които продължават да се разкъсват от
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u се нуждаете от съвети как да напръскате дадено вещество върху листата?
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Да, имам 10 грама 7abf, но не знам как да направя спрея за листата и дали това ще е достатъчно за 1 килограм ягодови листа? тиа
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Опитвали ли сте някога clear или подобен. би трябвало да ви помогне да го получите на лист след смесване с химикал.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Това зависи от качеството на веществото и от вашия потребител. Поради това се подбира дозата. От 10 г до 1 кг за някого може да е слабо. За да накиснете листата, ви е необходим алкохол.
 
Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Как изобщо функционира реално 7абф. Това е най-лошият химикал, с който някога съм се занимавал, и от него наистина не се качваш. Седя на работа, която не мога да помръдна, защото е след забраната. Как да го разградя ..използвах 4 разтворителя, но не е добре и с четирите. Също така използвам, когато имам добри химикали ( 5cl или 6cl) I грам на 3 zip.. и нагоре. Обикновено получавам 40 лири наведнъж, за да смесвам
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Забравих, че исках да ви покажа на всички снимка на 7abf, която получих. Просто е тъжно. Прилича повече на оризово цвете. Smh
 

Attachments

  • Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 539
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 475
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 486

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Не съм намерил никакви добри химикали след забраната. Ако сегашната ви връзка няма "новите добри глупости", хората, които казват, че имат, също нямат. Загубих толкова много пари, ако бях във Вегас, щяха да ми дадат пентхаус комп за една седмица!
 

Thetroublemakers2022

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
7abf не се справи добре с тестовете за моя екип.
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
НИЩО няма да се тества добре за вас. всичко това е боклук. на този сайт има куп търсещи ppl и не много химици, които действително правят нещо. Аз не съм успял да направя нищо...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Това опит за рекристализация ли е или какво? Разкажете ни подробностите, ще се опитаме да ви помогнем с това.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Да, размерът на загубените пари е огромен, в момента съм похарчил вероятно около 22 000 щатски долара, опитвайки се да намеря нов надежден източник за моите хора, сега нямам пари. Влязох във всичко, опитвайки се да оцелея за мен. Последното нещо, което поръчах, беше дете и получих само една част от детето, а другата част беше взета в пощата за измама с пощенски пратки и сега съм просто прецакан
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Ами разделих този химикал на няколко различни части, за да мога да го опитам с различни разтворители Използвах всички налични за мен разтворители с изключение на етера. Нито един от разтворителите не би разградил този химикал ( на външен вид) без много работа, така че след като се изпари, все още ми оставаше всичко това, така че никога не го получих на 100%
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Изглежда, че е напълно разтворена и след това всички тези неща, които са били в този тиган, са останали на дъното, след като са се изпарили, така че знаете ли, аз не вярвам, че това е нещо изобщо някои хора казват, че работи на един от рецепторите бла-бла-бла, но аз наистина честно казано мисля, че това е просто тесто за торта оризово брашно нещо подобно, не вярвам, че е нещо друго, освен фалшификат
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Да. Опитах евърклир, 100% ацетон и етилов алкохол.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ако не се е разтворил в нищо, най-вероятно е боклук. Китай беше ограничен дори в междинните, ако вземете реактиви в Китай, то само за пълен цикъл на синтез.
 
Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Можете да опитате 6fa прах, по-силен от 7abf
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
По-добре ли е, ако го напръскате върху листата на дамиана/мюлеин
 
Top