Помощ : Нитростирен > 2C-H > 2C-B

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Е, здравей, приятели! В много форуми има много информация, разговори и свободно, надеждни синтези, в които се обсъжда използването на 2 конкретни реагента, но на мен ми трябва нещо обективно.

Търся този "златен стандарт" за синтез, с който всички имат успех, използвайки натриев борохидрид и меден хлорид.

Мога ли до голяма степен просто да следвам
BBexperts на видеото му, отнасящо се до редуктивното аминиране на амф? (този, в който подробно се описва използването на NaBH4 +CuCl2 ), но вместо това използвам 2,5 DMNS като заместител на pN2P>амфетамин.
Ще се получи ли по този начин правилно ефективно редуциране на
2,5 диметоксиNS> 2C-H? що се отнася до процедурите и разтворителите?)

какъв разтворител (разтворители) е най-подходящ тук? Някои казват, че е безводен. Някои посочват вода и алкохол. Някои казват, че не трябва да се използва метанол. Разбирате докъде съм стигнал. Интернет се нуждае от солидна практическа обработка.

Има множество синтезатори, които "намаляват " до аргументи. "Или опитах това и получих онова. Това може да работи, но". И така нататък.
обективно? Не.
Couldni be so blessed as to hear a whisper" какъв е "златният стандарт", целунат от Исус, погален от Буда синтезатор? "
(Моля, тук няма синтезатори, насилвани от Мороний, моля. )
Вече имам достатъчно от това. ;)

Много любов, хора.
Вашият принос ще бъде приет с благодарност.

грижете се за себе си,
JesusTits.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
бета нитростирените са много по-различни за редуциране например алуминиева амалгама просто няма да се получи (обещавам... не по същия метод като за p2np поне) ту може да опитате NaBH4/Cu++, но моля, направете го в малък мащаб, за да не е разточително, тъй като няма причина да вярвам, че трябва да работи добре. Най-добрият ми съвет е да си набавите RedAl (натриев бисметоксиетокси алуминиев хидрид), който се предлага в 65-70% суспензия в толуол и не е пирофорен, другият начин е LiAlH4 по класическия път. Успех и бъдете в безопасност!
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Какво ще кажете за Amberlight? Явно йонообменните смоли, когато са импрегнирани с натриев борохидрид, са ефективни при това намаляване, но отново липсва информация. Смятате ли, че удобството би повдигнало вежди, може да се използва, но чувам много малко за него.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Имате предвид амбърлиста?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3

Amberlite® IRA-400 хлоридна форма


https://www.sigmaaldrich.com/MX/es/search/60177-39-1?focus=products&page=1&perpage=30&sort=relevance&term=60177-39-1&type=cas_number
Ще публикувам някои опити. Доста е адски готино. Ако работи
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Iv

Самият аз исках същите отговори, надявам се някой да отговори с малко повече познания за този синтез
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
проверете по-ниско в нишкаһттр://.... V V V
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Трудно е да се повярва, че има толкова много информация за него, но нито една от тях не стига до добро заключение Или задникът, който изтъква никеловия хлорид, трябва да развали разговора, или просто не стигат до заключение. Когато някой публикува опит, някой трябва да твърди нещо за него, така че е наистина трудно да се каже какво работи тук.
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Знам, че при мен е същото, навсякъде търся синтез с използване на NaBH4 и cucl2, но не мога да намеря нищо конкретно, което някой да е направил
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Защо просто не следвате Шулгин докрай? Загриженост за LiAlH?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Нямате достъп до LAH
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
RedAl или не мога да препоръчам друго нещо, което би могло да донесе успех (H2 под високо налягане и Pd/C, но това е недостъпно за малките лаборатории и много по-опасно)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
В книгата на Вогел има бис една процедура, която следвах с успех. Успех!

П.С. опитайте се да не се подпалите...
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Високо ценим. Това е хубаво мащабируемо намаление, което е толкова удобно, че е почти твърде хубаво, за да е истина. Помислих си, че ще го споделя, защото за мен то е новост. Поне за мен. Това е първият източник, който открих, в който се обсъждат Al и Cu. Ако това помогне на един човек, след мъчителни часове на претърсване на нишки за по-малко токсична, по-малко опасна, ефективна и мащабируема редукция на нитростирен, тогава работата ми е свършена. Нямам представа кой може да е този човекһттр://...... Надявам се, че не е някой, който е твърде " спонтанен." хехе ;).
 
Top