Question Помощ при синтеза на A-PHP

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, момчета, надявам се всичко да е наред !

Може ли някой да ми помогне със синтеза на А-ПХП? Хората казват, че е много лесно да се направи чрез синтез на A-PVP.

Имам доставчик на вече направен 2-бромо-1-фенилхексан-1-он, пиролидин, етилацетат и солна киселина

Трябва ли да следвам само аминирането при синтеза на A-PVP?

Чувствайте се свободни да ми помогнете, трябва да се развиваме заедно 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.също така трябва да ПРОИЗВЕДА А-фп имате ли рецептата за съставките?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Мога с особено внимание да ви помогна да разберете мислите, да посоча какво да купите и да помогна в целия синтез (трябва да купите хексанофенон, халогенат, аминат) платено, разбира се, но трябва да кажа, че всичко, от което се нуждаете, вече е във форума :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.но не е само това, че трябва да купя всичко останало е как да произвеждам, да изпратя списъка на съставките общо след това да ми помогне в производството
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Купи хексанофенон, бром, пиролидин, силна бъркалка (3600rpm) и гореща плоча върху нея, натриев тиосулфат, натриев карбонат, етилов ацетат, колба 2L и кондензатор и солна киселина, ацетон, изопропанол всичко, от което се нуждаете, за повече помощ можете да ми изпратите съобщение, но платеното ми е ценно, така че трябва да ми дадете някакъв данък, добър ден :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.само тези ли са съставките, които ми трябват? Не е ли необходимо да купувам нещо друго? И как да го приготвя? Имам нужда от видеоклип или ръководство
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Вярвате или не, аз обяснявам по начин, по който маймуната може да го научи, не се притеснявайте, im gona на почивка много скоро, така че ако ми изпратите данъка сега, ще получите 50% отстъпка
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ок тази рецепта с тези буркани, колко може да се направи, след като 1К? исках поне 2К на печене
 

bigmoneyiscoming1177

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Как може човек да получи тези вече направени доставки, за които говорите на островгато?
 
Top