Помощ при екстракция на псевдоефедрин

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Имам таблетки, които съдържат 60 mg псевдоефедрин HCl, триполидин HCl 2,5 mg, царевично нишесте, лактоза монохидрат, повидон и магнезиев стеарат. Трябва ли да направя А/В екстракция на хапчетата или мога просто да ги разтворя в етанол, да го филтрирам и изпаря?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Смятам, че алкохолът ще изтегли трипролидин заедно с псевдо. Също така, ако го базирате, трипролидинът ще се превърне в масло заедно с псевдоезика и, разбира се, ще се утаи заедно с псевдоезика при обгазяване.
Аз самият не съм го правил, защото винаги се уверявам, че вземам хапчета с псевдо като единствена активна съставка, но мисля, че ако направите едното или другото, можете да получите тези два амина самостоятелно и след това да разберете как да ги разделите. Някой спомена в друг пост за "смърфовата дрога", която била с различен цвят, защото съдържала антихистамини. Беше предположено, че хлорираният почистващ препарат за разбиване, известен още като трихлоретилен, може да подейства евентуално? Това ще разтвори или едното, или другото и ще можете да филтрирате твърдото вещество.

Прекарах доста време в търсене на тези различни свойства на разтворимост за различните съставки на съставите на таблетките, както активни, така и неактивни. Тези две са особено трудни за отделяне една от друга, не мога да намеря много информация. Ако не успеете да намерите подходящите разтворители, за да ги изолирате, си мисля, че ако ги превърнете в базово масло и след това направите фракционна дестилация, това вероятно ще е най-добрият и най-простият начин...

2,5 мг са доста незначителни като примеси или замърсяване във всеки случай. 40 таблетки = 2,4 g PSE и ~100 mg трипролидин, така че, ако са останали в продукта, може да са забележими, но се съмнявам, че ще са причина за прекъсване на сделката...
Надявам се, че някой от експертите може да се включи с два центаһттр://.... Бих се радвала на решение или на някакви предложения за решаване на тази дилема от мен самата... за да мога да се изправя пред подобни проблеми.
Успех,
o7
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Всъщност се притеснявах повече за отделянето на псевдо от свързващите вещества, отколкото от триполидина. Ако триполидинът само прави метамфетамина различен на цвят и не променя ефекта, тогава нямам нищо против, ако наистина е проблем, мога да взема трихлоретилен, но мисля, че няма да е толкова забележимо, ако триполидинът остане. За съжаление нямам достъп до хапчета, които съдържат псевдо като единствена активна съставка.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Мисля, че ще се справите с алкохола, що се отнася до отделянето на псевдо и свързващите вещества. Етанолът би трябвало да работи без проблем, аз самият обичам да използвам метанол. Чувал съм добри неща за IPA. Който и да изберете, просто се уверете, че е чист и безводен - без вода. Не мисля, че трипролидинът ще създаде някакви проблеми, но да, имаш го - просто направи алкохолните си извлечения, филтрирай и изпарявай и би трябвало да е готово. Всичко е готово да направите HI или SnB? Дай ми да знам как ще се получи.

o/
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Корекция - ТЕТРАхрлоретилен Вижте: "Тетракапан" за извличане на хапчета.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Как да разтворя псевдоефдрина от таблетките Реактин Дуо и Ринопрот ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
МОЛЯ, ИЗПОЛЗВАЙТЕ АНГЛИЙСКИ ЕЗИК В БЪДЕЩЕ. Но тук:
Смачкайте хапчетата и ги разтворете в метанол или изопропилов алкохол. Филтрирайте твърдите частици и ги промийте отново 2 или 3 пъти. Изхвърлете твърдите частици и изпарете алкохола. Когато алкохолът изчезне, остават псевдо- и трипролидинът. Не знам лесен начин за извличане на трипролидина - може би тетрахлоретилен? (за подробности вижте "Капанът ТЕТРА") Но мисля, че ще е добре да го използвате с реакция, метамфетаминът може да е просто малко "разхвърлян" с някакъв антихистамин.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Top