Тук са представени практически обяснения за следващия живот, целта на човешкия живот, философски/религиозни факти, теории и др.

aksim

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Практическо обяснение ( за пример ) :- `1. можеш ли да ми разкажеш всяка секунда подробности от времето, когато си се родил ? ( нуждая се от подробности за всяка секунда ??, че какво - какво сте мислили и правили във всяка една секунда )

можете ли да ми кажете всяка една подробност от вашата `1 най-евтина минута или от целия ви час, ден, седмица, месец, година или целия ви живот ??

ако не сте в състояние да ми разкажете за този живот, тогава какво доказателство имате, че не сте забравили миналото си ? и че няма да забравите настоящия си живот в бъдеще ?

това е Факт, че Върховният господар Кришна съществува, но ние не притежаваме такава интелигентност, за да го разберем.
има и следващ живот. и аз вече ви доказах, че нито един учен, нито един политик, нито един така наречен интелигентен човек на този свят не е в състояние да разбере тази Истина. защото те си въобразяват. а вие не можете да си представите какво е бог, кой е бог, какво е след живота и т.н.
_______
например: баща ви е съществувал преди раждането ви. не можете да кажете, че преди раждането ви баща ви не е съществувал.

Така че трябва да попитате от майка си: "Кой е моят баща?" И ако тя каже: "Този господин е твоят баща", тогава всичко е наред. Това е лесно.
В противен случай, ако направите проучване: "Кой е баща ми?", продължете да търсите цял живот; никога няма да намерите баща си.

( сега може би... може би ще кажете, че ще потърся баща си от ДНК, или ще го докажа със снимки, или с много други неща, които ще получа от майка си, и ще докажа, че кой е истинският ми баща.{ Така че трябва да вярвате на авторитета. кой е този авторитет? тя е майка ви. не можете да твърдите, че имате някакви снимки, ДНК или много други неща без авторитет ( или майка ви).

ако покажеш ДНК, снимки и много други доказателства от други жени, а не от майка си. тогава каква е ползата от тези доказателства?} )

същото трябва да следвате истински авторитет. "Каквото си казал, го приемам", тогава няма да има трудности. И те приемат Девала, Нарада, Вяса, и ти сам говориш, и по-късно всички акарии са приели. Тогава аз ще следвам.
Ще трябва да следвам велики личности. По същата причина майката казва: този господин е моят баща. Това е всичко. Довършете работата. Къде е необходимостта да се правят изследвания? Всички авторитети приемат Кришна, Върховната Божествена личност. Приемете го; тогава вашето търсене на Бога е приключено.

Защо трябва да си губите времето?
_______
всичко, от което се нуждаете, е да чуете от авторитет ( същия като майката ). а аз чух тази истина от авторитета "Шрила Прабхупада", той е моят духовен учител.
Аз не говоря всички тези неща от себе си.
___________

в този свят никой `1 не може да бъде Пълен мир. това е през цялото време Факт.

защото всички ние страдаме в този свят от 4 проблема, които са болест, старост, смърт и раждане след раждане.

кажи ми наистина ли си щастлив? не можеш да бъдеш щастлив, ако игнорираш тези 4 основни проблема. тогава пак ще бъдеш принуден от природата.
___________________

Ако наистина искате да сте щастливи, следвайте тези 6 неща: Никакви забранени сексуални контакти, Никакво скитане, Никакви килими ( Без чай и кафе ), Никакво ядене на месо ( Без лук и чесън ).

Петото нещо е, че каквото и да ядете, първо го предложете на Върховния Господ Кришна. ( ако знаете какво е гуру парамапара, тогава им предложете храна, а не директно на Върховния господар Кришна )

и 6-то "основно нещо" е, че трябва да пеете "харе кришна харе кришна кришна кришна харе харе харе рама харе рама рама рама рама рама харе харе".
_______________________________
Ако не сте в състояние да следвате тези 4 неща - никаква незаконна връзка, никакво скитане, никакви килими, никакво ядене на месо, тогава не се притеснявайте, но пеенето на това свято име ( Харе Кришна Маха-Мантра ) е много-много и много важно.

Пейте " Харе Кришна Харе Кришна Кришна Кришна Харе Харе Харе Харе Рама Харе Рама Рама Рама Рама Харе Харе " и бъдете щастливи.

Ако все още не вярвате в мен, тогава пейте 5 минути някое друго име и пейте 5 минути това свято име и ще видите ефекта. обещавам ви, че действа И пейте поне 16 кръга ( всеки кръг от 108 мъниста) на Харе Кришна маха-мантра всеки ден.
____________
Тук не става въпрос за цитати от свещени книги, лични преживявания, вяра или убеждения. приемам, че понякога вярата е и сляпа. Тук вече има Практическо обяснение, което вече е доказало, че всеки `1 друг на този свят не е нищо повече от Зает глупак и пълен идиот.
_________________________
Източник(и): БГНЕС
всеки `1 вече е сляп на този свят и ако следвате друг сляп, тогава и двамата ще паднете в дупка. така че опитайте се да следвате този човек, който има духовни очи, които могат да ви насочат към действителния правилен път. ( моят авторитет и водач е моят духовен учител Шрила Прабхупада )
_____________
ако искате да видите действителната цел на човешкия живот, вижте този линк: ( тройна w ( d . o . t ) asitis ( d . o . t ) c . o . m {Bookmark it })
прочетете го изцяло. ( Обещавам само на читателите на тази книга, че те { той/тя } ще получат всеки един отговор, който искат да знаят за това защо съм в този материален свят, кой съм, какво ще се случи след този живот, кое е най-доброто нещо, което ще направи човешкия живот съвършен, и какво е съвършенството на човешкия живот. ) Целта на човешкия живот не е да живее като животно, защото всеки човек в момента прави 4 неща, които са спане, ядене, секс и страх. целта на човешкия живот е да се освободи от раждане след раждане, старост, болести и смърт.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Много интересно четиво!
 
Top