Здравейте на всички Нов съм тук

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Както казах, аз съм нов тук. И не само нов тук. Нов съм и откъм производствената страна. Но чета много и според вас е много удобно да се купуват суровини в Китай? Между другото, можете да разберете откъде съм, само като погледнете името ми. Искам да попитам дали сте напълно начинаещ. Откъде да започна? Да уча ли първо органична химия?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Здравейте, Ni hao ma peng yu?🙏
Можете да започнете оттам, откъдето ви е интересно и удобно. Ако просто искате да направите нещо, можете да намерите рецепта и да я следвате, без да се налага да учите много. Този подход е най-бързият и най-лесният, но и най-рискованият или най-опасният - може да се окаже, че сте направили отрова или взривно вещество, или просто наистина лош продукт и да нараните някого или себе си и да привлечете нежелано внимание, ако не разбирате какво правите. Никой не иска това.

От все сърце ви препоръчвам да изучите цялата органична химия, с която можете да напълните мозъка си. Ако просто имате цел, като например "да направите екстази", тогава много от тях няма да са ви необходими и ще ги намерите за несъществени. Ако обаче планирате да превърнете това отглеждащо се хоби в дългосрочна инвестиция, тогава ще намерите всички знания за полезни и изгодни, тъй като в крайна сметка ще можете да ги приложите.

Известно време изучавах органична химия от книга, а много по-късно започнах да гледам видеоклипове, да практикувам и да експериментирам с химикали. Трудната част беше да намеря общност като тази. Смятайте, че сте щастливци - намерили сте пътя дотук! :) Бих ви препоръчал да учите успоредно с практикуването на прости експерименти и процедури - това ще ви помогне да затвърдите наученото, докато изграждате основата. Бих измислил по-проста цел и бих започнал да я постигам, например първият синтез на хората обикновено е метамфетамин, амфетамин или мефедрон. Ако това е нещо, което искате да направите, започнете да разбирате какво ви е необходимо за оборудване, стъклария и химикали и т.н. Запознайте се първо с безопасността, как да използвате оборудването, техниките, свързани с процедурата. Разберете как да си набавите всичко необходимо, без да си навлечете неприятности - да привлечете вниманието към себе си. Можете ли да си набавите някое от тези оборудване или химикали от магазина - ("OTC" - "без рецепта") ? Чисти ли са те? Можете ли да ги направите чисти? Как? Започнете с малки упражнения, практикувайки експерименти, почувствайте се, придобийте малко опит и увереност, преди да похарчите всички видове пари и да започнете да поемате рискове. Може да се окаже, че не сте създадени за това, надявам се на не твърде висока цена.

Измислете едно нещо, след това го подобрете, когато разберете "вътрешността". След това преминете към следващия експеримент. Ще откриете, че много от нещата, които сте научили, се пренасят и след това научавате всякакви нови неща в следващия експеримент. Различно оборудване и техники, различни химикали. Това продължава и продължава. Така че от вас зависи дали това ще е само средство за постигане на целта, или цял живот ще се стремите да усъвършенствате занаята си. Колкото повече влагате, толкова повече получавате.

Аз съм съвсем начинаещ в сравнение с много от потребителите в тази общност. По някакъв начин все още намирам себе си в състояние да предоставям полезни съвети или информация на други потребители. Всички ние имаме различни умения и знания и много от този житейски опит се пренася в прилагането на химията, всички имаме какво да предложим, дори само като съобщаваме за нашите експерименти, наблюдения и резултати, независимо дали са били успешни или неуспешни, това все пак е възможност да се учим. В момента работя по проект с един приятел, за да помогна на напълно начинаещите и да помогна на хората с известен опит, надявам се, да се научат и подобрят. Може би ще намерите част от това съдържание във ваша полза. Всичко, което трябва да знаете, вече е публикувано в тази общност, просто трябва да четете, за да го подредите и намерите. Ще се радвам да общуваме с вас и да се учим един от друг. С най-добри пожелания от САЩ. Погрижете се за себе си.
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Благодаря ти, приятелю мой. Благодаря ви за сериозния отговор. Започнах да изучавам органична химия. Може би ще успеете да ме запознаете с някои книги. Разбира се, английският ми не е добър. Имам нужда от помощ от Google Translate. Накрая отново ви благодаря. Моят американски приятел
 

caodabi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Какво искате да направите и защо искате да го направите?
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Метамфетамин: "Метамфетаминът е един от най-популярните химически продукти в света. За да може всеки да се наслаждава на вкусната "храна". Разбира се, това е за пари
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Бих бил много внимателен да работите във вашата страна, освен ако нямате разрешение от правителството. От това, което разбирам, ако ви хванат с 2 кг, получавате пожарникарския отряд, освен ако не станете информатор.
Успех в годината на дракона
 

yuana8702

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Приятели, аз също съм китаец, намирам се в Югоизточна Азия, lol
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Здравей, председателю Мао.
Съществуват много различни начини за печелене на пари. Можете да създадете компания, която да извършва скрита доставка на съединения, едва ли законни в ЕС и САЩ, но напълно законни в Китай.
 
Top