Домашно приготвени съдове за хидрогениране, стомана?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Така че се чудя дали можем да напишем или поне да обсъдим жизнеспособността на домашен хидрогениращ съд, направен от стомана, за хидрогениране на платинов оксид на MDP2P/P2P.

Idk дали линковете са разрешени, но потърсете в Google "large scale methamphetamine manufacture from p2p" и ще видите вдъхновението ми.

Изглежда, че такива хидрогенирания са най-"плътни", тъй като се използва съд от 7000 ml за редуциране на нещо като 900 грама p2p. Изглежда доста добро съотношение.

Бих искал да опростим основно информацията, която може да се получи от споменатото от мен търсене в Google, и да направим така, че почти всеки човек да може да сглоби това и да започне да произвежда.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Какви са условията за това? Какво лошо има в устойчивата на разтворители/химикали пръскачка за раница?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Предпочитах нещо по-професионално и безопасно, а също и нещо, което може да отидеш в заведение за ламарина или подобно и да ги накараш да заварят, нещо, което човек може и да извлече директно.

Само идеи, но това е добър вариант за тайна химия.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Те се оценяват на 60psi, а вие се нуждаете само от 40psi. Стоманата по никакъв начин не е по-безопасна и така или иначе ще трябва да покриете вътрешността с нещо нереактивно, нищо че нещо се обърка и тя експлодира, хвърляйки шрапнели навсякъде. Изработването на нещо по поръчка ще струва повече, отколкото закупуването на подходящ професионален реактор.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Това са все добри моменти.

Някаква препоръка или съвет за използването на пръскачка за раница? Опитвам се да си представя как да правя добавки към сместа, нещо като партиден реактор?
 
Top