Как мога да увелича обема на кокаина или дори да удвоя обема му

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
ИМАМ ДВА ВЪПРОСА:

1 - Как мога да увелича обема на кокаина? Имам предвид, ако имам 1 кг, мога ли да увелича или дори да удвоя този 1 кг ?

2 - Мога ли да направя връзка От други елементи, за да получа фалшив кокаин, но със същите резултати От кокаин?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Мога да ви посъветвам да се съсредоточите върху други начини за увеличаване на печалбите си. Практиката показва, че успешни са само тези, които носят отговорност за качеството на продукта и предоставената услуга.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Повишете цената си и запазете качеството на хубав...
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Аз съм от Южна Америка и точно тук Кокаинът и по-евтиното е твърде лесно да се открият. Има много Наркодилъри, които продават кокаин, смесен с много ш*т, а клиентите просто търсят дрогата... ако е "силна". Понякога те продават малко кокаин с нещо друго.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Това не променя нищо.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Аз съм рек
Препоръчвам да направите добро качество, което може да увеличи печалбата ви
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Отговорът е положителен. Можете да направите и двете. Като бъдете пич и разредите продукта си. Но това, че можете, не означава, че трябва да го правите. Просто не го правете. Не бъдете този човек.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, да, по-добре е да предлагате добро качество, но на някои пазари това е невъзможно, в тази зона централна Америка е пълно с продукти, но качеството и цената са спаднали Преди 6 или 7 месеца видяхте приличен материал и цени в прилична форма, но тези дни всички хора искат добра цена, качеството трябва да премине само през доказателство за пукнатини и куп фалшификати преминават това доказателство. ако донесете добър материал, никой не ви купува, защото трябва да вдигнете цената, и какъв е вашият вариант? фалшифицира продукта Един въпрос, противоречи ли на правилата, кажете как се прави това, аз не искам да бъда забранен, наслаждавам се на този сайт.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Разбира се, че е възможно, но защо? Искате да прецакате хората, за да изкарате няколко допълнителни долара? Успех с това. Много от хората, които употребяват наркотици, така или иначе нямат късмет, а вие ще ги виктимизирате допълнително, като им продавате боклуци? Това е прецакано и ако го направите, надявам се да научите по трудния начин.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Мисля, че това, което описвате, е обикновена икономика. Може би даркнет отваря добро предлагане и хората изискват по-добър продукт на по-ниски цени. Направете нещо друго, проявете творчество. На ВСЕКИ пазар има конкуренция, пич. Не стъпвай върху дрогата си. Не е готино.
 
Top