Как мога да намаля психотичните симптоми

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
как мога да намаля психотичните симптоми при употреба на риталин, имам склонност да се напивам 3 или повече дни с риталин, през последните 3 месеца получавам психотични симптоми все по-рано, обикновено в рамките на първите 12 часа след напиването, как мога да реша този проблем?
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Здравей, приятелю мой. Стимулантите имат неприятния навик да предизвикват психотични симптоми у потребителите. "Експертите" предполагат, че това ще се случи при 100 % от хората, които използват амфетамини/стимуланти редовно, за дълъг период от време или при интензивна употреба. Когато сте будни в продължение на 3 дни, само с един почивен ден тук и там в продължение на 3 месеца, си просите неприятности. Вероятно приемате много повече риталин, отколкото ви е предписал вашият лекар. Употребявам амфетамини повече от 30 години и знам през какво преминавате, това е гадно. Трябва да се храните правилно и да се ограничите до 2 или 3 дни в седмицата. И да спите. Не казвайте на лекаря, който ви е предписал, че имате психотични симптоми. Ако го направите, те ще ви спрат лекарствата и ще бъде много трудно да се върнете към тях. Всеки път, когато имате психотичен пристъп, има вероятност те да се влошат и да се окажете в психиатрично отделение. И ако си нанесете достатъчно щети, в крайна сметка психотичните сривове ще се появят и без стимуланти, така че трябва да забавите темпото или се насочвате към голямо прецакване на главата. Отделенията за психично здраве не са забавни места за престой. Така че това, което трябва да направите, е да забавите темпото, да намалите дозата си, да спите повече и да ядете / да останете здрави. Как се справих с всички тези гадости, продължих да го правя и да не влизам в болница, беше да следвам примера, който изложих, и сега съм на антипсихиатрични лекарства. След около 15 години на газ трябваше да съм на Антипсихотици, за да спра появата на психотични симптоми. Единственият проблем е, че за да получите антипсихотичните лекарства, трябва да имате диагноза за психично здраве и история на психично заболяване. Нещо, което не искате да фигурира в автобиографията ви. Погрижете се.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Подкрепям мнението на @scoobiedoo. Най-ефективното нещо, което можете да направите, е да намалите броя на дните, в които приемате риталин подред, и постепенно да намалите дозата. Фактът, че психотичните симптоми са започнали да се проявяват по-рано, показва неврохимични преустройства и влошаване както на психичната сфера, така и на организма като цяло. Нуждаете се от сила и възстановяване. Те трябва да бъдат осигурени с нормално хранене и достатъчен сън. Но само на фона на по-стабилен и намален прием на риталин. Можем да продължим този разговор в личен разговор, ако все още имате въпроси.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Добри неща. Радвам се, че сте на една и съща страница с мен. Благодаря ви за подкрепата.
 
Top