Как да намеря пропофол?

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Може ли някой да ме насочи в правилната посока?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Източникът е горната или долната връзка?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Източникът ли е горната или долната връзка
Също така, знаете ли къде мога да намеря някой или чат стая, за да намеря някой, който да администрира това. Имам нужда от кетамин за птсд, но имам тежко пристъпно разстройство. Имам нужда от този пропофол с него.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Вие го правите. Наистина е лесно, като се започне от фенол и след това се извърши реакция в три стъпки, като се използват само ОТС реактиви.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Но що се отнася до използването му: вие луди ли сте? НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ САМИ С ПРОПОФОЛ.
Това е венозен анестетик, който, както всички анестетици с изключение на кетамин, ще потисне дишането и кръвното ви налягане. Ако някой успокоява някого с пропофол, трябва постоянно да следи кръвното налягане и нивата на кислород. В противен случай той лесно може да ви убие. Или още по-лошо, да причини сериозно мозъчно увреждане, което може да ви превърне в зеленчук за всеки мизерен живот, който ви остава.
Именно пропофолът е убил Майкъл Джексън, а той го е получил от лекар. Все пак нещо като лекар, той беше безполезен, корумпиран задник, но все пак.

Освен това, защо, по дяволите, бихте използвали пропофол при припадъци? За това има напълно добри и безопасни бензодиазепини. Които могат да се приемат през устата. Пропофолът е само за i.v. и се предлага под формата на липидна емулсия.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
И сериозно, ако имате истинско медицинско състояние, не се лекувайте сами. Просто не го правете. Дори лекарите не го правят. Потърсете професионална медицинска помощ, вместо да гугълвате лекарства, които не разбирате как да използвате или да потвърждавате.
 
Top