Question Как да превърна кокаина в течност за транспортиране до САЩ

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Здравейте на всички,

Най-добрият ми приятел живее в Колумбия и се опитваме да изнесем най-големия им износ на кокаин по пощата. Не искаме да включваме други лица, затова ще използваме пощата, за да премахнем отговорността. Ако някой или хора могат да дадат урок за това как да се разтвори в течност за транспортиране и как да се възстанови, ще бъда благодарен и мога да покажа и моята благодарност. Аз ще го направя нищо няма да ни спре да опитаме, така че моля, помогнете ни да бъдем възможно най-безопасни. Благодаря
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Кокаинът е напълно разтворим в ... познайте какво? Вода. Проблемът е решен.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Да, знам, че е водоразтворим, но има ли по-добра алтернатива и все пак се нуждая от процес за превръщането му отново в прах.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Във всеки случай трябва да го превърнете в твърдо състояние.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Не мисля, че съм обяснил добре от какво имам нужда:

1. Разтворете кокаин в разтворител, за да го съхранявате в течно състояние
2. Транспортиране от Колумбия
3. Превърнете го обратно в прах

Коментирайте, ако знаете как да направите това
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Г-н @MadHatter вече ви е отговорил. Просто се разтваря във вода. След това изпарете водата и получете обратно кокаин на прах.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Добре е да го изпарите как. Изсипвате в тенджера и я поставяте на котлона?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Има ли някаква възможност да отстраните водата от кокаина чрез вакуумна филтрация на бухнерска колба или филтър на Нутше?
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Ето защо съм тук, за да разбера как трябва да го направя. Ще проверя тези предложения, благодаря
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
трябва да оставите водата да се изпари по време на ниска температура.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Защо не можете да сушите във вакуум, а се нуждаете от топлинно сушене?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Можете също така да използвате ротационен изпарител за този въпрос. Вакуумът и лекото нагряване ви помагат да го направите по-бързо.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
hey guyz бях 2 месец в Меделин и също имам добри амигос там, но течността е глупава!!! Те проверяват двойно всяка поща в течна форма...
Това, което трябва да направя, е да го разтворя във вода и да сложа водата в дрехите, но въпросът е как да го получа обратно? Мога да разтварям база или хлорхидрат... някакъв
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Всички тези методи, които обсъждате тук, са изпробвани преди векове и сега митниците са наясно с тях, така че късмет с изпращането на течности от Колумбия и заблуждаването на митниците, че внасяте вода.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Пишете ми аз съм професионалист. Също така знам как да върна блясъка и структурата отново.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Трябва да използвате възможно най-първични влакна, ще загубите много продукт, ако мазтериалът е носен или дори третиран с неща, за да остане свеж в магазина. друго нещо е, че продуктът ви ще кристализира при по-ниски температури, което прави очевидно, че има нещо подозрително. Трябва да откриете златното сечение при различни температури за конкретното влакно.Имайте предвид, че местата на заминаване и дестинация може да са топли, над 20 С, но в товарния отсек температурите могат да паднат до 5 С, в зависимост от самолета.Но този метод като цяло е слаб спрямо тестовете с тампони, ще давате показания наляво-надясно и надясно.

За тази цел прочетох в една книга, че хартията работи добре, Накисва се с конц. разтвор на импрегниращ материал, оставя се да изсъхне, в зависимост от условията се повтаря няколко пъти, МНОГО леко се изглажда, след като изсъхне, изглежда като мента. цялата хартия след това се слага в топла вода, разбърква се, докато се получи каша, кашата се филтрира и по желание се накисва отново и се възстановява.Не съм сигурен, че това важи за кокаина, но при фениламина от тази стъпка може да се изпари малко вода, да се базифицира, да се екстрахира с разтворител , да се изсуши, да се утаи. в тази книга, която прочетох, човекът летеше с около 5 г ЕС на вътрешния пазар, дори го дръпнаха настрани да го проверят и нямаше проблеми, но може би просто е имал късмет.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Купете аквариум с размер около 200 литра.

Разтворете 4 kg чист кокаин.

Транспортирайте го през границите на страната, като не забравяте да сложите златни рибки в аквариума, за да изглежда законно!

Ако митничарите се чудят защо рибките скубят набрано, просто им кажете, че имат рецепта за Ксанакс заради посттравматично стресово разстройство от Студената война.

Някакви въпроси!??

Осмелявам се някой да опровергае теорията ми за аквариума!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Харесва ми методът на рибата!
но освен това не успявам да разбера смисъла на разтварянето на кокс във вода. Не е все едно, че ще заблуди някое куче. По-добре опаковайте нещата във вакуум.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Да, успех в новото ви начинание (сериозно), но кокаинът, разтворен във вода и изпратен по пощата, вероятно ще завърши с федерална присъда. Отделете си време и преосмислете бизнес модела си. Почти съм сигурен, че можете да измислите нещо по-добро.
 
Top