Как да изложите правилно LSD?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички, аз съм ентусиаст на ЛСД и скоро ще изпробвам полагането на таблата на самия ЛСД, за да намаля разходите и да увелича наличностите, като в същото време трябва да предлагам качествени и различни отпечатъци, което според мен прави ЛСД още по-велик. Знам за обемното дозиране и всичко останало, но се чудя как правилно да сложа табовете, защото съм виждал различни неща в интернет, едно от които е с капки, които намирам за изключително неефективни, виждал съм и хора, които използват етанол или водка с висока чистота, но това няма ли да остави вкус на таба? има ли някакви заместители, тъй като всички знаем, че табовете не трябва да имат никакъв вкус. Готов съм да се уча и мога да си позволя да опитам сам и да се проваля, но предпочитам да задам въпроса си и да получа конкретен отговор, от който да се поуча, може би някакво подходящо ръководство. Всеки, който има нужните познания, може ли да напише ръководство за правилно дозиране на 100ug върху, да речем, лист с 900 таба, който е 7,5х7,5х инча. Какъв материал трябва да използвам, трябва ли да използвам нещо като етанол или мога да го заменя с някаква чиста форма на вода? Ще остави ли етанолът алкохолен вкус?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Следи от етанол може да останат за известно време, в зависимост от това какво ще импрегнирате. Но има голяма вероятност етанолът да се изпари напълно.

Водката може да съдържа ароматизатори, които ще оставят вкус.

Водата е за предпочитане за импрегниране, тъй като е без вкус и мирис, но в някои случаи етанолът също ще свърши работа.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Съществуват някои версии на L, които не се разграждат във вода. Първо направете тест с малко количество.
Навремето имаше лавандула, която не се разграждаше във вода.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
900 X100uq = 90mg xtal за 900 табл. са ви необходими.
Използвайте водка без аромат, не я потапяйте, защото ще се разпредели неравномерно, образувайки по-силни и по-слаби табове на един и същи лист.
Това се прави с пипета (пипета, но можете да регулирате обемите с едно натискане) една по една, ако искате добри резултати и нямате много xtal за експериментиране.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Чист или денатуриран алкохол. Когато той се изпари, няма да има излишен вкус. Сега разпределението на дозите в широкомащабното производство: В съда с известен брой от избрания разтворител поставяме цялото петно. Вземаме блендера, разклащаме капките в контейнера и измерваме колко разтворител остава. Всички операции се извършват в много студено помещение, за да се избегне прекомерното изпаряване. Измервайки, получаваме разликата - количеството разтворител, което е било абсорбирано от петното. След това приготвяме разтвора с желаната концентрация - броя на дозите (колко квадратчета имаме) към полученото количество разтворител. Така можете да вземете голям контейнер и бързо да "заредите" хиляди дози. Нуждаете се от повече подробности, пишете.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Чистата водка ще свърши работа. Според съветите на Уилямс, първо разберете колко разтворител поемат вашите таблетки, а след това пригответе разтвор. Смесете хтала с dh20 в контейнера, в който сте го получили. Обичам да използвам спринцовка и да нанасям разтвора върху всеки ред табла вертикално, а след това хоризонтално... таблата абсорбират разтвора равномерно.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Водка и спринцовка. 10 мл водка на 0,1 грама игла, ще бъде идеална за една страница. Оставете я да се разтвори, след което прекарайте спринцовката по диагонал от единия до другия ъгъл. (Отдолу нагоре)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Чувал съм, че ацетонът се разпределя равномерно и се изпарява чисто с акварелна хартия 14lb.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Много ми е интересно да видя тази дискусия. Още през 80-те години на миналия век ме накараха да вярвам, че LSD се смесва с разтвор на стрихнин, за да се подпомогне свързването му с хартията. Колко невеж и доверчив бях :)
(Това никога не ми е пречило да му се наслаждавам...)
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
звучи като пропаганда на ДЕА... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
В момента чета книгата "Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma" ("Киселинен тест: Как дръзка група психонавти преоткри силата на LSD, MDMA и други психеделични наркотици за лечение на зависимости, депресия, тревожност и травми") от Том Шрьодер.
Той разказва за това, че Рик Доблин, Майкъл Митхофер и още няколко души са се борили DEA да направи списък, който да позволи използването на тези мощни психеделични вещества
в терапията.
Той обсъжда много от анти-LSD пропагандата от ерата на DEA/Реган, която е била разпространявана.
Макар че не спомена стрихнин, много от другите неща, които бяха споменати, бяха неща, които бях чувал по лозята като потенциални ефекти от любимото ми занимание.
Живеех в Южна Африка, така че тази гадна пропаганда се разпространяваше по целия свят.
Дупки в мозъка, само един удар повече можеше да сложи край на мозъка ви, хора, които си свалят кожата, защото си мислеха, че са портокали, хора, които скачат от балкони, убедени, че могат да летят. Искам да кажа, че всички тези глупости ме изплашиха до смърт преди първото ми пътуване (лилав ом през 1988 г.). След това бях добре, знаех какво ми причинява киселината.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
аз бях под същата инмпресия... правех много киселини през 90-те години и винаги имах потрепвания в гръбначния стълб в продължение на месеци след опиване... един лекар веднъж ми каза, че това е от химикалите, които не са били почистени правилно от лсд, който съм правил... хм
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Беше ми любопитно и това, да, можете да го направите с пипета поотделно, но сега осъзнавам, че хартията за петна така или иначе разпределя течността доста равномерно.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Колко сте консумирали? Никога не съм имал този проблем и ive имаше доста пътувания, но по разумен начин, разположени поне на седмица разстояние един от друг като цяло. Не бих се изненадал, ако бедните химици, които не искат да пречистват и да намаляват добива/печалбата, не правят почистващи промивки, за да рекристализират
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Мисля, че тези химикали обикновено излизаха от бизнеса доста бързо - пътуванията им не бяха толкова добри, колкото на другите, така че хората предпочитаха да купуват различни марки :)
Винаги съм вярвал на стрихниновата, заради това как се чувстваше устата ми на киселина, но като знам какво знам днес, това вероятно е било психосоматично, тъй като на всяко пътуване отивах с това като "знание", така че мисленето ми беше повлияно...
Също така чух много хора да се оплакват от проблеми със скелета - аз просто си обяснявах болките с прекомерния смях и танците...
 
Top