Как мога да получа амфетамин от P2P и формамид и HCl)

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Открих това: "В момента се извършва превод на български език: Един от най-разпространените методи за нелегално производство на амфетамин е реакцията на Льокарт, която се състои в кондензация на фенилацетон (фенил-2-пропанон, P2P) с формамид или амониев мравчен апарат в присъствие на мравчена киселина и последваща киселинна хидролиза на получения N-формиламфетамин

да кажем, че имам 1 литър p2p, в какви количества трябва да смеся всички тези вещества и колко време, и при каква температура, и изобщо целия синтез?
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Благодаря за това, но не мога да изчисля количеството само на 1 кг амфетамин
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Увеличавайте мащаба постепенно, наблюдавайте какви проблеми възникват, справяйте се с тях. P2P за алфаметилфениламин е неефективен, по-добре е за метамфетамин
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Но мет
Но метамфетаминът се синтезира по-трудно
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
от какво тогава е по-добре да се синтезира амфетамин (аз от Русия, метиламин (не повече от 40% в продажба)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
P
p2np, за да го направите, ви трябват бензоенов алдехид, нитроетан, толуен/оцетна киселина( по-добре acoh, няма нужда от dean stark) и първичен амин (40% methylnh2 е добре!, можете да използвате и етиламин, n-бутиламин и т.н.) Вторичните амини работят, но с много лош добив или изобщо не работят
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Трудно ( нитроетан - прекурсор (но намерих метод за синтез), бензоенов алдехид - без проблеми, амин? Какво е това? метилnh2 това е метиламинһттр://???? Idk съжалявам :sry:) но thx за този метод, от него ще мога да синтезирам повече амфетамин в кратък период от време (вероятно). Thx отново)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Да, н
Защото бензоеният алдехид е широко използван хранителен ароматизатор, както и важен органичен синтез като цяло. бих ти препоръчал да избереш бромоетан > нитроетан, ако ще го правиш. или просто си поръчай от Полша, ако си в ес. или си купи p2np, ако си в ес, не е незаконно, но лудо сузи.
Да, имах предвид метиламин.
В раздела, в който се намирате в момента, има прикачена тема, наречена синтез на p2np от Уилям Д.
Разбира се, че трябва да превърнете този p2 в амфетамин, не забравяйте. най-лесната процедура за това би била AlHg амалгамен маршрут, също прикачен тук. ще искате ацетон и сярна киселина, ацетонът не е задължителен, може да се замени с IPA - изопропанол.Но 100% се нуждаете от сярна или фосфорна киселина, като 98% сярна киселина е идеална, но и тази за почистване на басейни също би трябвало да работи.Също така си направете услуга и си купете mgso4 или naso4, ако няма да го купите от здравен магазин, трябва да го взривите във фурната за няколко часа - вижте видеото на Nilered в YT.
Успех
 
Top