Колко са проблемите с прекурсорите в сивата зона?

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Колко юридически неприятности може да си навлече някой, ако поръча няколко килограма прекурсор като бмк/пмк етилглицидат или други подобни? Напълно законно, но в сивата зона.

Не с цел разпространение, а просто да има повече от достатъчно за известно време. В САЩ, тъй като това има значение.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Осъзнавам, че вероятно това ще бъде просто писмо за конфискация, а изпращачът може да постави погрешен етикет, така че рискът е нисък
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ако ви хванат, докато произвеждате наркотици, или също така притежавате достатъчно оборудване за това, може да си навлечете истински неприятности.

В противен случай, ако все пак имате ескурс, който е водоустойчив на причините, поради които сте притежавали тези прекурсори, бихте могли да избегнете по-големи неприятности.

На този въпрос не е много лесно да се отговори и зависи и от много други фактори
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ако веществото не е забранено, тогава няма да може да ви бъде повдигнато обвинение за трафик на това вещество. Но те винаги могат да зададат въпроса с каква цел сте го купили? Глицидатите са много специфични реактиви и всеки химик разбира за какво са необходими. Ако е възможно, променете наименованието на веществото във фактурата и в други документи.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Използвайте мулета, за да се сдобиете с прекурсори, никога на свое име. както беше казано по-горе, ако химикалът не е забранен, не може да ви бъде повдигнато обвинение, но със сигурност ще бъдете маркирани и разследвани.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Нямам предимството на мулетата, а imo това е просто още един човек, който да ви доносничи. Изпробвам случаен доставчик, ще видим. Напълно очаквам да ме измамят, но няма риск, няма и награда.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Вярно е, че!

Не скачайте просто така :D Тук са изброени доставчици на BMK/PMK, така че можете поне да сведете до минимум най-безполезния риск..риска да бъдете измамени :D
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Те трябва да се страхуват повече от вас, отколкото от полицията ;)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Или просто достатъчно добро заплащане + подкрепа, когато нещата станат трудни (полиция), като заплащане на адвокати и друга парична подкрепа
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Добре, едно просто решение за избягване на подобни проблеми още от самото начало е следното
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
И двата варианта са по-добри.но да, това би трябвало да се разбира от само себе си.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Вярно е, че съм виждал много хора, които се подхлъзват точно там. много хора просто не мислят за това какво всъщност да правят, когато нещата се сринат и изгорят
 
Top