Как да добавим канабиноиди към пъпките на плевелите? [Попитайте за метода]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Здравейте, Могат ли момчетата да ви предложат прост метод за добавяне на ноиди към пъпките на тревата, за да бъдат готови за пушене?
Мисля, че пръскането е добър метод.
Ако да, то какви са стъпките за направата на канабиноиден спрей? Какви химикали са необходими, освен ноидите? Какво е количеството за тази формула?

Благодаря на общността на BB.
 

RCdemon

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Да, можете да използвате спрей, но накисването е по-добро, защото канабиноидът ще бъде и вътре, трябва да сте сигурни, че сте смлели тревата.
За да направите канабиноидна течност, ви е необходим реагент и разтворител, препоръчвам да използвате етанол или изопропанол, защото ацетонът ще направи вкуса лош.
Трябва да знаете колко реагент трябва да добавите и колко разтворител, защото ако добавите голямо количество реагент и малко разтворител, продуктът ще се превърне в смърт.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
mm вкусен продукт за смърт
8Od0FU7VEx
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Моля, не използвайте разтворител. той ще унищожи терпените и ще повреди вкуса.
просто замразете ноидите и ги раздробете на много фин прах и използвайте сито, за да покриете пъпките. след това използвайте сешоар и използвайте малко топлина, за да накарате ноидите да залепнат. потърсете в youtube ще намерите видео
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Това е невярно. Алкохолите няма да навредят на никого, освен на черния ви дроб (ако го пиете) ;). Както и да е, вашият метод може да работи, предполагам.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
ами предполагам, че терпените и вкусът са от по-малко значение, ако добавите ноиди.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Обяснете, сякаш съм на пет години.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8

Цялото оборудване и ноидите трябва да са възможно най-студени за постигане на най-добри резултати
 
Top