Question Как да купя биткойн без идентификация

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Здравейте, ще направя сделка тук, но не мога да намеря къде мога да купя биткойн без верификация на самоличността, имам нужда от помощ, моля 🙏
Някой знае ли как да купя биткойн без верификация на самоличността ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Вземете exodus! работи чудесно и никога не ме е карал да проверявам нещо :3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Exodus използват moonpay за покупки на криптовалути и имат KYC.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
да, но не изисква проверка на самоличността, което той поиска. не ви кара да качвате документи или лична информация, както правят други приложения/портфейли
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
омг ^^; толкова съжалявам
Никога не ми се е налагало да проверявам каквото и да било, но винаги съм получавала пари само от други хора/изпращала съм пари, никога не съм КУПУВАЛА криптовалута в самото приложение
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Биткойн банкомат или може би някой го продава на място без проверка.
Има и продавачи на dw пазари, на които можете да изпратите пари в брой с писмо и да получите btc или лекарства.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
това са добри и всички, но лично аз не се доверявам на изпращането на пари на хора без някои защитни мерки на място (т.е. escrow)

ако платите първи, като цяло ще бъдете измамени. говоря от опит.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Права си, че има толкова много измамници наоколо, друг expencive вариант би бил закупуването на btc с лични данни и след това поставянето им в коимиксер.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Не, има евтини 0,4% алтернативни тумбаци с бтц, просто го изчакайте
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Обикновено отивам в атм. Някои от тях ще поискат n I'd n телефонен номер, така че вземете записвачка и фалшива лична карта. (Защо просто не отидете с monero. Ще си спестите много главоболия по пътя.)
След като получите биткойн, смесете го и го настройте на.max privacy. Просто бъдете търпеливи. Аз правя 3 прехвърляния на портфейла н микс всеки път, но im на параноичната страна, така че не е нужно да го правите, ако не искате. Моят съвет е monero. Аз използвам локално monero и никога не съм имал проблем. Просто винаги мислете 5 стъпки напред n мисля за всички какво е n трябва да сте добре
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Вашите отзиви ми помогнаха Благодаря ви, да, по мое мнение също, Montero е най-добрата алтернатива Вчера щях да купя биткойн от някой на местно ниво и той щеше да изпрати биткойн от binance, но той намери 51 долара такси за прехвърляне, това е много, което е лудост
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Localmonero ви позволява да купувате XMR без KYC. Това е по-анонимна валута, но ако искате, можете да я обмените в BTC. Лично на мен ми харесва портфейлът с торта.
 
Top