Как да си купя криптовалута

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Здравейте приятели,
Имам голям проблем. Не знам как да си купя истински btc или друга криптовалута. стоп, знам теорията, но не знам откъде да купя. Повечето резултати от Гугъл показват, че това са трейдингплатформи. Това импо не е това, което търся.
Трябва да знаете, че моят бизнес атм е местно нещо.
Това е въпрос на нооб, но имам нужда от помощ.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Отидете на местна машина за биткойн или биткойн депо
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ха-ха. Нуждаете се от истински съвет и никакви сакати отговори.

Искам само да знам къде да от Реални биткойни вместо ctf и да сложа това на портфейл.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Предполагам, че не съм 100% сигурен какво питате. В миналото съм купувал BTC от банкомат за биткойни, но ето какво дължа сега:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Не знам какво е ctf, но знам как да купувам криптовалути и жонглирам с няколко портфейла за различни задачи.

Както и да е, радвам се да ти помогна, но ми трябват повече подробности за това, което искаш да направиш.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Благодаря, мисля, че вървя точно по този път. Само че с друг доставчик на карти. Някой да ми каже, че жива Подкрепа за директни покупки на btc. Може би има и още валути.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Cashapp или Paybis за биткойн, 2000-3000 USD лимит на превода за Cashapp
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Защо все още използвате wickr? Пич, това приложение е разпродадено. Преминете към simplex.chat
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Да, знам и ви благодаря, че ми напомнихте. Все още имам и други контакти.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Потенциално можете да ги купите по законен начин, правейки тези гадни KYC неща (ако нямате възможност да използвате фалшива банкова сметка, което би било по-добре) и да ги имате в личния си портфейл, След това единственото нещо, което трябва да направите, е да преместите различни суми на monero от множество портфейли и след това да ги ricollet в портфейла, който използвате за дейностите на DN, като използвате този метод ще изглежда като нормален човек, който купува неща, използвайки крипто, move ing всички крипто директно в портфейла, който използвате за DN може да бъде подозрителен. Може би създаването на 4 или 5 междинни портфейла може да бъде досадно, но ще бъдете в безопасност. Не забравяйте да използвате винаги monero, а не bitcoin, bitcoin са проследими, monero не са. Останете в безопасност :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Ако живеете в Германия, можете да отидете в съседна държава (където все още можете да извършвате покупки без Kyc) и да си купите BTC от банкомат там. Coinatmradar.com предоставя доста добър преглед на това
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Можете също така да използвате фалшив документ за самоличност, за да си купите биткойн от p2p или уебсайт за обмен и да не се налага да преминавате през други усложнения.
 
Top