как да променим системното време

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
PjkDLJRE4x

как да промените часовата зона на системата... Опитвам всичко, за да променя ... но не мога, когато свързвам VPN към друга държава... системното ми време не се променя с IP
Моля, насочете ме... Благодаря.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Трябва ли да предположим вашата система и след това да направим ръководство? Правилно ли е?
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Имам система за преносим компютър HP
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Нека обясня повече за въпроса си... Искам системното ми време също да се променя, когато променям IP۔۔۔... възможно ли е това?
ако е възможно, как?
Благодаря
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
VPN не променя конфигурациите на системното време. Първо свързвате компютъра си към интернет и след това включвате VPN на него. Освен това компютърът е твърде интелигентно устройство, за да определя системното време само по ip адреса.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Вероятно сте сгрешили IP не определят системното време.

IP определя местното време

Но ако ОП иска да скрие системното време при използване на различни IP, изключването на JavaScripts би трябвало да работи, тъй като повечето сайтове/сервъри извличат системното ви време точно чрез JavaScript....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
С информацията, която sagar88888 предостави, мисля, че най-лесният начин да го направите е да промените това в BIOS...
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
и само да уточня, че ако използвате TOR, не е възможно да получите това, което искате, или дори и да е, предполагам, че с вашите умения и Windows (вероятно това, което използвате на вашия лаптоп) ще бъде почти невъзможно .

Бог да Ви благослови! Успех!
 
Top