Question Как да почистим мръсен метамфетамин

jeff

Don't buy from me
New Member
Joined
May 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички, нов съм тук и се чудя дали бихте могли да ми помогнете да намеря най-лесния начин да почистя мръсния си метамфетамин. Той имаше кратък престой в кофата за боклук и сега има някаква мръсотия в него.
Идеята ми беше да го разтворя във вода и да го филтрирам. След това бих могъл да изваря водата и да остана с чисти кристали, нали?
Благодаря ви предварително.
 

Attachments

  • 79y2hNmgRj.jpeg
    79y2hNmgRj.jpeg
    4.4 MB · Views: 262

Daveibrilator23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Използвам ацетон за почистване... сложете малко сол в чаша и добавете ацетон... солта отстранява водата от ацетона и това е, което трябва да използвате, за да почистите вашите нещаһттр://....

Моля, поправете ме, ако греша напълно.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Благодарим ви за идеята за солта! Досега използвах направо ацетон
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Добрите методи включват леденостуден ацетон (100%, изсушен с магнезиев сулфат или молекулярен сив 3А), който е промивка. Врящият горещ 99+% изопропилов алкохол, изсушен по същия начин, е невероятен 🤩, а изпареният и 3-ти е дестилирана вода. Тя разтваря толкова много неща, че не спира много. Първо го смачкайте за всеки метод. Ацетонът, дори и безводният, разтваря някои метамфетамин. Така че не го оставяйте да се накисва.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Опитах се да изсуша IPA 99% и ацетон 99% чистота с магнезий и всеки път резултатът беше грешка. Всеки път, когато го правех, получавах магнезиеви прахове, плаващи в течната част, и беше напълно невъзможно да ги филтрирам.
Също така прочетох, че водата + NaCl не се смесва с ацетон и IPA, така че вероятно това е добър начин за изсушаване на разтворители с такава чистота.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Нека видим... Един мъх и няколко черни петна... Правил съм и по-лоши неща. Майната му на почистването, ще се справиш. :sneaky:(y)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
По някаква Причина (напушен с метамфетамин) описах пречистването. Изтупай го ако и го изпуши. Разтворете го в малко вода и го прекарайте през филтър, дори ми се струва пресилено. Знаеш ли какви реактиви и двупродукти вероятно има в него? По-лошо от мръсотията със сигурност
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Тъй като не исках да купувам голяма метална кутия, купих малко ацетон за отстраняване на лак за нокти. Той е 100 %, но не забелязах, че в него има малко количество денатониев бензоат, за който никога преди не бях чувала, но явно вече започват да го слагат във всичко. Причината, поради която започнаха да слагат денатониев бензоат във всичко, е, че очевидно това е най-горчивото вещество, познато на човека. Очевидно е толкова горчиво, че поставянето на малко количество в ацетон го прави почти невъзможно за пиене от човек. Никога не съм мислила да пия ацетон, но очевидно много момичета на партита за лакиране на нокти го правят (дори не знаех, че има партита за лакиране на нокти). Започнаха да го слагат в антифриза, за да не го пият кучетата.

Очевидно прагът на горчивина е 0,05 части на милион (ppm). На езика на въгледобива това е равно на 1/2 грам на метричен тон! Това е 1/2 мм на километър! За хората това е някъде около 10 ppm горчивина, при която гърлото ви се затваря и устата ви започва неконтролируемо да прави каквото трябва, за да изхвърли горчивината. Обикновено това води до натоварване на врата, подобно на камшичен удар. (Току-що прочетох това, някак странно, а?)

Както и да е, исках да видя дали някой друг се е сблъсквал с това и да получа някои съвети.

В момента имам ацетон във фризера, готов да промия добре някой продукт. Тъй като приемам перорално, се притеснявам, че денатониевият бензоат ще направи почистения продукт твърде горчив, за да се свали. Аз опитвам ->🤪

Планът ми е просто да почистя малко и да видя как ще се получи. Мисля си, че след като продуктът сам по себе си обикновено е супер горчив, какво е малко повече? Освен това си мислех да опитам кола, за да го сваля. Но ако е толкова горчив, колкото предполагам, че ще бъде... това може да се окаже много кока-кола за едно сядане?

На 90 % съм сигурен, че ако я изпия в шот с уиски или текила, устата ми може да не забележи, че съм я измамил, докато не стане твърде късно! След това да го прогоня с кола или може би с лъжица захар? Но уви... Спрях да пия. По онова време ми се струваше добра идея 😒

Пожелайте ми късмет!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Да, това променя малко вкуса. Жена ми не иска да го пуши, след като е изплакнат с ацетон . Тя казва: "Фъф, какво си му направил?" Напоследък 100 мл врящо изо на грам, бързо разбъркване и преминаване през филтъра на Бюхнер ми служат добре и обикновено във филтъра на Бюхнер остават около 15 % от теглото на някакви неизвестни кристали. Вероятно MSM
.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Според мен трябва да го разтворите във вода или ипа/вода или водка, да го филтрирате и да кристализирате Течността. Просто работете с мръсотия, а не с неясен синтезиран продукт.
 
Top