Как да излекуваме кокаин с обратен толеранс

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
трябва да знам химикали, които понижават регулацията на допаминовите рецептори, аз съм потребител на кокаин, крек, метилфенидат и амфетамин и наскоро развих обратен толеранс, като се нуждая от по-малко дози, за да изпадна в психотичен срив, как мога да изградя отново толеранса си?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Здравейте. Това е интересен въпрос. Моля, уточнете - от колко време използвате тези вещества и какви дози сте достигнали, преди да се прояви обратната поносимост? Кога приблизително е започнала тя? Имате ли някакви хронични заболявания? Може би има начало на прием на лекарства?
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Здравейте, намалете количеството на храната, която консумирате преди следващото си питие, намалете интензивните физически упражнения и активните мисли и се откажете от пушенето, пиенето и употребата на пикантни и стимулиращи ястия.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Разбирам, че продължителната употреба на тези химикали, води до намаляване на рецепторния участък по размер от прекомерна стимулация. Не съм сигурен как това се обръща?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Да, толерантността се развива отчасти благодарение на това. Но има още много причини и ние не можем да разберем напълно една важна част от тях. Въпреки това има слабо потвърдени данни за намаляване на толерантността след дълго (всъщност дълго) прекъсване на употребата и/или употребата на някои фармакологични лекарства, като мемантин например. Повтарям, това дори не са научни данни, а по-скоро обратна връзка на отделни хора след експериментиране върху себе си.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Съгласен съм на 100% с това, бях конкретизирал химикала, който е кокаин. Четейки това, което съм написал, трябваше да бъда по-ясен с това, но въпреки това пристрастяванията, пропуснатата употреба и толерантността са интересни и не им се отделя достатъчно внимание или време, за да бъдат обсъждани. Наскоро се отказах от никотина след 25-годишна употреба, това беше петият ми опит, но този път сякаш дори не се опитах да се откажа, просто спрях. Това ме кара да се замисля, че пристрастяването е 50 % от човешкото състояние.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Неправилно ли съм разбрал това? ОП се притеснява, че ще изпадне в психоза. Както в проблемите, които u се получават от пировете. Той не е загрижен за толерантността.

Ако не съм разбрал погрешно, бих ви посъветвал да отидете на психиатър и да намерите невролептик, който бихте могли да вземете, ако станете супер маниакален или да вземете, докато си почивате. този втори вариант ще бъде труден Аз съм на същите лекарства като вас и не можах да спра Риталина и освен ако не съм прекъснал кокаина, което е още по-трудно), ако тези лекарства ви правят пдухотичен, потърсете професионална помощ (но бих ви посъветвал да запазите това от целия човек, който пише вашите скриптове за Риталин, да си купите това зависи от вас)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Да, дискусията се е насочила към толерантност, но за да се даде на ОП поне приблизителен отговор на казуса, са необходими повече подробности. В общи линии, разбира се, си струва да се отиде на лекар, да се направи преглед и евентуално да се вземат лекарства. Това са очевидни препоръки.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Парацелз смятате ли, че bpc 157 може да ми помогне?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
BPC 157 е много интересно и потенциално обещаващо вещество. При изследвания обаче то демонстрира ефекти, които са противоположни на вашите искания, доколкото разбрах. По този начин BPC 157 може да противодейства на последиците от свързаното с допамина увреждане на нигростриаталния неврон, изчерпването на допаминовите везикули, блокирането на допаминовите рецептори и последиците от намалената допаминергична активност. Всички тези схващания предполагат специално взаимодействие на стомашния пептид с допаминергичната система и способност на BPC 157 да противодейства на ефекта на вредния агент в рамките на централната допаминергична система, а чрез допамина - и на взаимодействието с други системи. Освен това BPC 157 действа и върху други невротрансмитерни системи. Трудно е да се предвиди как Вашата неврохимия ще реагира на приема му.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Употребявах много кокаин, риталин и крек в продължение на 3 години и сега усещам нещо като обратен толеранс със сенсибилизация на допаминергичните рецептори, изпитвам психотични епизоди с по-малка доза от преди, мислите ли, че мемантинът може да реши проблема ми? прочетох някои статии, в които се казва, че допаминовите агонисти могат да помогнат, но това, което исках, бяха вещества, които да нулират рецепторите ми
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Можете ли да уточните как се проявяват психотичните епизоди? Как точно са се променили дозите? Имате ли някакви психиатрични диагнози? Ако е по-удобно, можете да ми пишете в лични съобщения.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Момчета, смятате ли, че bpc 157 може да ми помогне?
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Кетотифен фумаратът и дифенхидраминът почистват допаминовите и серотониновите рецептори плюс увеличаване на тяхната плътност.

Кетотифен фумарат 2 mg всеки ден преди сън
Дифенхидрамин 50mg преди сън.

След 1 ден можете да усетите разликата, като вземете обикновено кафе
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Кетаминът и декстрометорфанът стимулират NMDA рецепторите, като увеличават чувствителността към допамин и серотонин.

Можете да комбинирате тирозин с вашите стимуланти за засилване на ефекта.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
да, но мисля, че проблемът ми е свръхчувствителност в определени точки на мозъка ми, не знам кой е по-добър сенсибилизиращ или десенсибилизиращ агент, мисля, че bpc 157 може да ми помогне
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
Какво ви кара да вярвате, че bpc-157 ще ви бъде от полза?
 
Top